Biyografiler

Selahattin Paşalı kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Selahattin Paşalı kimdir, biyografi kategorimizde 2 Şubat 1990 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Selahattin Paşalı biyografisini paylaşalım istedik. Selahattin Paşalı kimdir?, Selahattin Paşalı nereli?, Selahattin Paşalı kaç yaşında, tüm detaylar Selahattin Paşalı biyografi makalemizde..

Başlıklar

Selahattin Paşalı kimdir? – Biyografisi

Selahattin Paşalı (AŞK 101 Dizisi Osman)

Selahattin Paşalı Türk dizi oyuncularındandır.İlk oyunculuk deneyimini ekranların ilgi gören dizi Kalp Atışı’nda ki karakteri ile birlikte yaşamıştır. Şu anda Netflix’in bi hayli beğeni alan yapımlarından Aşk 101 dizisinde Osman kişiliğine hayat vermesiyle bilinmekte.Daha önce de ekranlarda görmeye başladığımız Selahattin Paşalı kimdir,nerelidir,yaşı,boyu,burcu,kilosu,nedir gibi tüm araştırılan sorular ve daha fazlası siz değerli okurlarımız için hazırladığımız makalemizdedır…

Selahattin Paşalı’nın Mesleği Nedir?

Şu anda oyunculuk mesleğini icra ettiği bilinmekte.Lakin oyuncu Selahattin Paşalı profesyonel bir basketçidir.Oyunculukla daha fazla ilgilendiği için basketbol sporunu yapmadığı bilinmekte.

Ne Zaman Doğdu?

Oyuncu Selahattin Paşalı’nın 2 Şubat 1990’da dünyaya geldiğu bilinmekte.

Boyu Kaç?

Oyuncu Selahattin Paşalı’nın boyu 185 santimetre uzunluğundadır.

Kaç Kilo?

Aşk 101 dizisi oyuncusu Paşalı’nın şu anda bilinen kilosu 76’dır.

Kaç Yaşında?

Selahattin Paşalı 1990 doğumludur.2022 yılı itibari ile 30 yaşında olduğunu söylemek olabilecek.

Selahattin Paşalı Hangi Burç?

Selahattin Paşalı adlı oyuncu şubat ayı doğumlu olması bundan dolayı Kova burcudur.

Selahattin Paşalı’nın İlişkisi Var Mı?

Oyuncunun özel yaşamı ve ilişkileriyle alakalı herhangi bir veriye ulaşılamamıştır.

Selahattin Paşalı’nın Doğal Göz Rengi Hangisi?

Ünlü oyuncunun göz renginin mavi renk olduğu bilinmekte.

Selahattin Paşalı’nın Eğitim Hayatı Nasıldır?

Budapeşte Uluslar arası İşletme Okulu’ndan mezun olmuştur. Hemen ardından Craft Atölye’de oyunculuk üzerine eğitimler almaya başladığı bilinmekte. Aynı zamanda çocuk yaşlarda Darüşşafaka adlı kurumun basketbol takımında oyuncu koçluğu yapmış olmasıyla da bilinmekte.

Selahattin Paşalı Nerede Doğdu?

Oyuncu Selahattin Paşalı’nın doğum yeri Ege Bölgesi’nin incisi Bodrum’dur.

Selahattin Paşalı’nın Oynadığı Dizi ve Filmler Neler?

Oyunculuğa adım attığı ilk günden bu yana dört farklı dizide rol almıştır. Bunlardan ilki 2017’de yayına giren Kalp Atışı adlı gençlik dizisidir.Daha sonra 2018’de yayına giren Bir Umut Yeter adlı dizide rol almıştır. Bu iki dizinin hemen ardından Leke ve Aşk 101 adlı dizilerde roller almış olmasıyla bilinmekte.

Selahattin Paşalı’nın Sosyal Medya Hesapları Neler?

Selahattin Paşalı’nın sıkı bir instagram kullanıcısı olduğunu aktarabiliriz. Paşalı,instagramda @selahattinpasali kullanıcı adıyla bir hesaba sahiptir..Bu instagram profilinde 690 bin takipçisi yer alıyor. Selahattin Paşalı’nın bunun yanı sıra aktif bir de twitter hesabı yer alıyor.Aynı kullanıcı adıyla kendisini twitterda da bulabilmek olabilecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu