Biyografiler

Sarp Bozkurt kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Sarp Bozkurt kimdir, biyografi kategorimizde 4 Ekim 1989 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Sarp Bozkurt biyografisini paylaşalım istedik. Sarp Bozkurt kimdir?, Sarp Bozkurt nereli?, Sarp Bozkurt kaç yaşında, tüm detaylar Sarp Bozkurt biyografi makalemizde..

Sarp Bozkurt kimdir? – Biyografisi

Sarp Bozkurt (Sen Çal Kapımı Dizisi Erdem )

Sen Çal Kapımı Dizisi Erdem Şangay Kimdir? Kaç Yılında Doğmuştur? Nerede Doğmuştur? Boyu Ve Kilosu Kaçtır? Göz Rengi Nedir? Nereden Mezun Olmuştur? Hangi Dizilerde Oynamıştır? Gelin birlikte tanıyalım…

Sarp Bozkurt Kaç Yılında Doğmuştur?

Sarp Bozkurt, 4 Ekim 1989 senesinde doğmuştur.

Sarp Bozkurt Nerede Doğmuştur?

Sarp Bozkurt, İstanbul doğumludur.

Sarp Bozkurt Esasen Nerelidir?

Sarp Bozkurt aslen Mersinlidir.

Sarp Bozkurt’un Boyu Ve Kilosu Kaçtır?

Sarp Bozkurt 1.75 cm boyunda ve 75 kilodadır.

Sarp Bozkurt’un Göz Rengi Nedir?

Sarp Bozkurt’un göz rengi kahverengidir.

Sarp Bozkurt’un Burcu Nedir?

Sarp Bozkurt, 4 Ekim doğumlu olduğundan dolayı Terazi burcudur.

Sarp Bozkurt Nereden Mezun Olmuştur?

Sarp Bozkurt, Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden 2012 senesinde mezun olmuştur.

Sarp Bozkurt’un Eşi Kimdir?

Sarp Bozkurt, 5 Eylül 2015’de uzun senelerdır birlikte olduğu sevgilisi Ezgi Şimşek ile nişanlanmıştır.24 Ağustos 2016 tarihinde ise evlenmiştir. 

Sarp Bozkurt Hangi Dizilerde Oynamıştır?

İlk oyunculuk tecrübesini 1999 senesinde Baba Evi dizisinde yaşadı. Bu dizide 2 yıl rol aldıktan sonra tiyatro sahnesine geçiş yapmıştır. 2010 senesinde Komedi Dükkanı’na oyuncu olarak dâhil oldu ve 2018’de TOLGSHOW dâhil olmak üzere, bu konseptte 9 yıl boyunca 500’ün üzerinde doğaçlama gösteride yer almıştır. Sarp Bozkurt şu aralar Fox TV’de yayımlanan “Sen Çal Kapımı” dizisinde Erdem Şangay kişiliğine hayat vermektedir.

Sarp Bozkurt’un Yer Aldığı Filmler Nelerdir?

Sarp Bozkurt, Tiyatroyla birlikte seslendirme yaşamına da Harry Potter, Kediler ve Köpekler gibi filmlerle başlamıştır. Sarp Bozkurt şu ana kadar 8 tane sinema filminde rol almıştır. İlk başrollerini ise “Hareket Sekiz” ve “Amacı Olmayan Grup” filmleriyle oynamıştır.

Sarp Bozkurt’un Tolga Çevik İle Ne Bağlantısı Vardır?

Sarp Bozkurt, Tolga Çevik’in dayısının oğludur.

Sarp Bozkurt’un Kaç Takipçisi Vardır?

Sarp Bozkurt’un Instagram hesabı olan @sarpbozkurt’un 80 bin takipçisi mevcuttur. Twitter hesabında ise (@BozkurtSarp) 17 bin takipçisi bulunmaktadır. 

Sen Çal Kapımı Dizi Erdem Şangay Nasıl Bir Karakterdir?

Engin’in asistanlığını yapmakta. Herkese saçma sapan akıl veriyor. Hiçbir şeyi dert etmeyen. Bundan dolayı her işi ya erteliyor, ya unutuyor ya yanlış yapıyor ve ofisi sürekli olarak kaosa sürüklemek Erdem aslında gerçekten fazla zekidir ve gerçek hayatla uyum problemi mevcuttur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu