Başvurular

Rize Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu 2022

Rize Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu 2022, iş başvuru bölümüzde Rize Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Rize Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Rize Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu

Rize, Karadeniz Bölgesi içinde bulunan ülkemizin en fazla yağış alan ilidir. 2022 yılı sayıları ile nüfusu 500 bine yaklaşmış durumdadır. Rize (Antik Yunanca: Ριζαίον (Rizeon), Yunanca: Ριζούντα (Rizunda) Lazca: რიზინი “Rizini”), Karadeniz Bölgesi’nin Doğu Karadeniz bölümünde bulunan bir şehirdir.  Rize Belediyesi, ülkemizin en çalışkan belediyeleri içinde bulunmaktadır. Belediye şehre modern bir kimlik kazandırmak için çalışmalarına son hızıyla sürdürmekte ve her sene bu doğrultuda çeşitli yatırımlar yapmaktadır. Belediyeler her sene çeşitli kadro ve pozisyonlarına personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Peki Rize Belediyesi personel alımı yapacak mı? Rize Belediyesi personel alımı ne zaman yapılacak? Rize Belediyesi personel alımı başvuru şartları neler olacak? İlgili ilan ile ilgili detaylara haberimiz devamından varabilirsiniz.

 • Rize Belediyesi Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak?
 • Rize Güncel İş İlanları 2022
 • Rize Belediyesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Rize Belediyesi Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak?

Rize Belediyesi yapmış olduğu çalışmalar ile son haftalarda adından bi hayli söz ettiriyor. Belediye Başkanı Reşat Kasap ve takım dostları şehrin çehresini değiştirmek ve yaşanma koşullarını modern standartlara getirebilmek için var gücüyle çalışmalarına ve hizmetlerine sürdürmektelar. Bu çalışmaların emeği olarak ise halkın sevgisini çoktan kazanmış durumda. Vatandaşlar bu çalışmalardan bir tanesi olarak “Rize Belediyesi personel alımı, memur alımı yaşanacak mi?” düşünüyorlar. Ülkemizin belki de en çalışkan belediyelerinden bir tanesi olan Rize Belediyesi bünyesinde çalışmak için açık pozisyonları, güncel iş ilanlarını takip ediyorlar. Aşağıda Rize ilinin ilçelerini görebilmektesiniz. Bu sayfa altında yalnızca Rize ili değil, bunun yanı sıra Rize’nin ilçelerinde de verilmiş olan iş ilanları bulunmaktadır.

 • Ardeşen Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Çamlıhemşin Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Çayeli
 • Derepazarı
 • Fındıklı
 • Güneysu
 • Hemşin
 • İkizdere
 • İyidere
 • Kalkandere
 • Pazar

Belediyeler aracılığıyla yayınlanmakta olan iş ilanları içinde KPSS puan şartı aranmayan çok sayıda açık pozisyon da yer alıyor. İlanlarda bunun yanı sıra ilköğretim mezunu, lise mezunu veya üniversite mezunu adayların başvuruda bulunabileceği pozisyonlar yer alıyor.  Rize Belediyesi aracılığıyla bu 2022 yılı içinde yayına girecek olan iş ilanları ve personel alımı, memur alımı ve işçi alımı haberleri bu sayfamızda bulunacaktır. Aşağıda da son haftalarda Rize ili ve ilçelerinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşları aracılığıyla verilmiş olan güncel iş ilanları bulunmaktadır.

Rize Güncel İş İlanları 2022

Facebook Üzerinden Rize İline Özel İş İlanlarını Takip Edebilmek İçinTIKLAYIN

Rize Belediyesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Rize Belediyesi bünyesinde çok sayıda itfaiye eri, zabıta eri, başkatip, muhasebeci, tabip, veteriner, fen memuru, bandocu, zabıta memuru, daktilograf, memur, şoför, bekçi, hizmetli, mühendis gibi kadrolar bulunmaktadır. 2022 yılı içinde bu yahut benzeri kadrolara alımlar yapılacağı zaman ilanlara ait iş başvurusu formu, iş başvuru şartları ve iş başvuru tarihleri gibi mühim bilgiler www.devlette.com üzerinde bulunacaktır. Bu ilanlara başvuru yapabilmek için tek yapmanız bizleri sosyal ağlardan takip etmenizdir. Bunun dışında iş başvuruları genel itibariyle belediyenin insan kaynakları departmanı aracılığıyla gerçekleştirilmekte ve ilanlar yayına girdiğinda bu biçimde açıklamalar yapılmaktadır. Lakin ilanlar yayınlanmadan buraya gittiğinizde herhangi bir personel alımı bulunmamaktadır denilerek geriye çevrilebilirsiniz. Bu duruma düşmemek için ilanların yayına girmesinı beklemeniz gerekmektedir. Bunun bunun yanında Rize Belediyesi aracılığıyla yayına giren online iş başvuru formu bulunmamaktadır. Aksini iddia eden web adreslerine itimat etmemenizi önemle belirtiriz. Rize Belediyesi iş ilanları ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi aşağıda bulunan iletişim adreslerinden de rahatlıkla dile getirebilirsiniz.

 • Adres : Piriçelebi Mh. Menderes Bulvarı No:182
 • Mail : belediye@rize.bel.tr


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan personel alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu