Başvurular

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Engelli ve Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Engelli ve Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı, iş başvuruları bölümünde Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Engelli ve Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Engelli ve Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Engelli ve Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi alakalı birimlerinde görevlendirmek üzere kura usulü ile personel alımı yapacağını açıkladı. 

Engelli ve Eski Hükümlü adayların başvuruda bulunabileceği personel alım ilanına dair tüm bilinmesi gereken ayrıntı kısmı Kamu İlanları olarak sizlerle paylaşmak istedik. 

ENGELLİ VE ESKİ HÜKÜMLÜ İŞÇİ ALIM İLANI

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi aracılığıyla yayımlanan ilana göre alımlara dair kadro bilgileri şu yönde. Üniversite tüm alımları tek bir kadrodan Temizlik Görevlisi pozisyonunda yapacak. Alımlarda Eski Hükümlü yahut Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananlar için 3 ve Engelli kadrosu için 3 kontenjan yer alıyor. 

Üniversite, Devlet Personel Başkanlığı üzerinden paylaşımı yaptığı personel alım ilanında şu uyarıda bulundu. ”Bu ilana yalnızca engelli, eski hükümlü yahut terör hadiselerinın neden ve tesiri sonucu malul sayılmayacak biçimde yaralanan adaylar başvurabileceklerdir.” 

Söz konusu ilan için başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 8 Mart tarihine kadar Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerine şahsen yahut www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden elektronik olarak yapacaklar. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu