Başvurular

Pütürge Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı 2022

Pütürge Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı 2022, iş başvuru bölümüzde Pütürge Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Pütürge Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Pütürge Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Malatya ilimizde yer almakta olan Pütürge Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Pütürge Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamı içinde beton parke ve bordür taşı döşeme işçisi alımı yapacaktır. Adayların en az ilköğretim ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 25 Nisan 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgilere haberimiz devamından varabilirsiniz.

Pütürge Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Alınacak işçilerin Belediyemizin Yol ve yaya kaldırım Yapımı Kilt taşı ve bordür döşeme işçiliğinde, diğer hizmetler bölümünde ve gerektiğinde ŞOFÖR olarak çalıştırılacaktır. GENEL ŞARTLAR; 1- Bordür ve Kilit taşı Döşeme işçiliği sertifikası yahut Karo taşı döşeme işçiliği sertifika sahibi olmak 2-Yangın Güvenliği Eğitimi ve yangın tatbikatı katılım belgesine sahip olmak. 3- Karo Döşeme işçiliği kursu katılım belgesine sahip olmak 4- mesleğinde enaz 1 yıl çalışmış olmak. Çalıştığını SSK hizmet dökümü ile belgelemek, Bu Belgelerini Kuradan önce Belediyemize BELGELERİNİ İBRAZ ETMESİ GEREKMEKTEDİR. BELEGELERİNİ İBRAZ ETMEYENLER KURAYA DAHİL edilmeyecektir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana 10 gün içinde İşkur Şubelerimizden yahut www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. 30.05.2018 Pazartesi günü, saat 13.00-14.00 saatleri içinde Belediye Hizmet Binasında kura çekilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı yahut sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler yahut yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada bulunan diğer bireyler listelere dahil edilecektir. (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içinden öncelik belge tarihlerine göre talep rakamının üç katını geçmeyecek biçimde (Maden Kanunu kapsamı içinde öncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen bireylere yazılı yahut sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu aracılığıyla adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Kuraya tabi olan iş gücü isteklerine şartları uyan ve müracaatları kabul görenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli olarak yahut geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir nedenler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden yahut kamuda sürekli olarak işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik ile ilgilin ikinci kez yararlanılamaz..

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Beton Parke ve Bordür Taşı Döşeme İşçisi 1
Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
Pütürge Belediye Başkanlığı hizmet binası 30.04.2018 13:00 – 14:00

Çalışma Adresi : TAŞBAŞI MH. HÜKÜMET CD. 25/ PÜTÜRGE

Bu makalemizde Pütürge Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan işçi alımı ilanı ile ilgili başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye aracılığıyla yayına giren tüm ilanlara Pütürge Belediyesi iş başvurusu sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu