Biyografiler

Pınar Deniz kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Pınar Deniz kimdir, biyografi kategorimizde 4 Kasım 1993 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Pınar Deniz biyografisini paylaşalım istedik. Pınar Deniz kimdir?, Pınar Deniz nereli?, Pınar Deniz kaç yaşında, tüm detaylar Pınar Deniz biyografi makalemizde..

Pınar Deniz kimdir? – Biyografisi

Pınar Deniz (AŞK 101 Dizisi Burcu)

Pınar Deniz önceden oynadığı Vatanım Sensiz adlı dizide Yıldız kişiliğiyle epeyce ön plana çıkmıştı. Hemen ardından oynadığı Kardeşim Benim adlı sinema filminde de oynamasıyla hemen hemen tüm dikkatleri üzerinde toplamıştı. Şimdiler de ise Netflix’te yayına giren Aşk 101 adlı dizi de Burcu kişiliğine hayat vermesiyle bilinmekte. Em çok araştırılan isimler içinde bulunan Pınar Deniz kimdir,nerelidir,kaç yaşındadır,boyu,kilosu,burcu nedir gibi sorular ve yanıtları çok daha yükseksıyla makalemizde yer alıyor…

Pınar Deniz Mesleği Nedir?

Pınar Deniz’in şu anda icra ettiği meslek oyunculuktur. Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olduğu bilinse de hemen hemen bu bölümle alakalı hiçbir iş girişimi olmamıştır.

Pınar Deniz Ne Zaman Doğdu?

Oyuncunun doğum tarihinin 4 Kasım 1993 olduğu tahmin ediliyor./çeşitli kaynaklarda farklı tarihler veriliyor. Çoğunluk ise bu yönde)

Pınar Deniz Kaç Yaşında?

1993 senesinde dünyaya geldiğu tahmin edilen oyuncunun şu an da yaşı 27’dir.

Pınar Deniz Kaç Kilo?

Oyuncu Pınar Deniz 55 kilo ağırlığında.

Pınar Deniz Boyu Kaç?

Genç oyuncunun boy uzunluğunun 168 santimetre olduğu bilinmekte.

Pınar Deniz Hangi Burç?

Pınar Deniz Akrep burcu kadınıdır.

Pınar Deniz’in Sevgilisi Var Mı?

Neredeyse özel yaşamıyla alakalı gündemi meşgul etmeyen Pınar Deniz’in ile ilgili bu bilgiye ulaşılamamıştır. Sevgili olmadığı yönünde ortak bir kanı mevcut.

Pınar Deniz’in Doğal Göz Rengi

Pınar Deniz yeşil renk gözlere sahip ünlülerdendir.

Pınar Deniz Nerede Doğdu?

Pınar Deniz İzmir’de dünyaya gelmiştir.

Pınar Deniz Esasen Nereli?

Ünlü oyuncunun aslen Mardinli olduğu bilinmekte.Bunun bunun yanında ailesinin de Arap kökenli olduğuna dair bilgiler mevcut.

Pınar Deniz’in Eğitim Hayatı Nasıl Geçmiştir?

Oyuncunun ilkokul,ortaokul ve lise dönemi eğitimlerine dair herhangi bir bilgi bulanamamıştır. Lakin üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde tamamlamıştır.Buradan mezun olduktan sonra çeşitli akademilerde oyunculuk ve dans dersleri aldığı bilinmekte.

Pınar Deniz’in Oynadığı Dizi ve Filmler

İlk dizi projesi Sil Baştan oyuncu bu dizide Evrim kişiliğiyle bütünleşti.hemen ardından Azra rolünü oynadığı Beyaz Yalan adlı dizi başladı.2016 yılına gelindiğinde Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in başrolünü paylaştığı Vatanım Sensin adlı dizide Yıldız rolünü oynadı.Kardeşim Benim adlı sinema filminde de oynadığı bilinmekte.

Pınar Deniz’in Sosyal Medya Hesapları

Pınar Deniz en popüler üç sosyal platformyı da kullanıyor. Bunlardan ilki instagram. İnstagramda @pinarrdenizzz kullanıcı adıyla bilinen oyuncunun bu platformda 1 milyon takipçisi bulunmakta.Twitterda ise kendisini @pinardeniz12 kullanıcı adıyla bulabilmeniz olabilecek.Aynı zamanda Facebook’ta da kendisini takip edebilmeniz olabilecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu