Başvurular

Petlas Personel Alımı ve İş İlanları

Petlas Personel Alımı ve İş İlanları, iş başvuruları bölümünde Petlas Personel Alımı ve İş İlanları ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Petlas Personel Alımı ve İş İlanları ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Başlıklar

Petlas Personel Alımı ve İş İlanları

Türkiye’de birden çok ilke imza atan Petlas Personel Alımı yapacağını açıkladı. Petlas İnsan kaynakları aracılığıyla yürütülecek olan işe alım süreci, profesyonel ve tecrübeli olmayan adayların başvurularını iletmesi ile ekranlara gelecek. Petlas şirketinde çalışmak isteyen adaylar bu makalemizden Petlas şirketinin kültürü ve deneyimi ile alakalı geniş bir şekilde bilgi edinerek iş başvurusu yapabilirler. Petlas şirketinde çalışmak isteyen adayların yazımızın tamamını okumalarını ve ona göre başvuru yapmalarını öneririz.

Petrokimya Holding

Türkiye’nin askeri gücünü taçlandırmak ve dışa bağımlılığı azaltmak amacı ile kurulan Petlas 1976 senesinde faaliyetine başlamıştır. Askeri amaçlı lastikler üreterek ülkenin savunma kaynağını millileştirmiş ve güçlendirmiştir. Yıl 2005’i gösterdiğinde Ako grup bünyesine dahil olarak iş yelpazesini genişletmek ve ürün çeşitliliğini arttırma amacı gütmeye başlamıştır. Yapılan yatırımlar ile 365 bin metrekarelik alanda ve buna ek olarak AR-GE çalışmaları ile şirket atılım gerçekleştirmiştir. Ürün çeşitliliği ile birlikte yalnızca Türkiye’de değil dünya çapında adından söz ettirmiş ve ihracat yapmaya başlamıştır.

Petlas, Türkiye’de birden çok ilgi gerçekleştiren nadir şirketlerden biri olma özelliğini taşır. Bir çok sektörün lastik gereksinimini karşılayan Petlas birden çok araba markası içinde lastik üretimi yapmaktadır. Lastik teknolojisi üzerine kendi AR-GE merkezinde çalışmalar yapan Petlas, hem marka değerini arttırmak hemde ürün çeşitliliğini sağlamak amacı ile kaliteli ve uygun fiyatta lastik üretimi yaparak rakiplerine fark atmayı hedeflemektedir. Türkiye’de Gerçekleştirdiği İlkler;

  • Türkiye’de İlk ve tek Uçak Lastiği Üretimi
  • İlk Radyal Traktör Lastiği Üretimi
  • Hız Sınıfı Yüksek Performans Binek Lastiği Üretimi
  • İlk Run-Flat Binek Lastiği Üretimi
  • İlk ve tek Tam Çelik İş Makinası Lastiği Üretimi
  • İş Makinaları için Büyük Dolgu Lastiklerinin üretimi

Benimsediği vizyon ile Türkiye’nin kalbini fetheden Petlas Türkiye’nin lastik hususunda dışa bağımlılığını azaltmak ve yurt dışına ihracat yaparak ekonomiye de destek olmaktadır. Ayrıca fabrikasında çalıştırdığı 4000 üzerinde personel ile istihdama ve 100’den fazla ülkeye ihracat yaparak ekonomiye can veren şirketlerden birisi konumundadır. Petlas üretim yaparken bunun yanı sıra doğaya verdiği zararları da düşünerek en az zararla yahut zararsız bir üretim için çevre sağlığına dikkat etmektedir.

Petlas Personel Alımı ve İş İlanları

Personel alımı yapacağını farklı zamanlarda resmi sitesindeki kariyer bölümü ile duyuran Petlas başvuruları insan kaynakları aracılığı ile değerlendirmektedir. Başvuru değerlendirirken adayın yetkinliğini ve niteliğini ölçen Petlas doğru işe doğru insan ilkesi ile hareket etmektedir. Şirket bilincini ve kültürünü mevcut çalışan personeline ve yeni adaylara aktarırken bunun yanı sıra çeşitli eğitimler ile birey ve şirket gelişimini tetiklemektedir. En mühim kriterler Güven, Sadakat ve Şeffaflıktır.

Petlas kariyer sitesinde yayımlanan açık pozisyonlar bunun yanı sıra Genel Başvuru niteliği taşımaktadır. Üye girişi yaptıktan sonra alakalı ilana tıklayarak öz geçmişinizi iletebilirsiniz. Bu yöntem hem diğer kanallardan başvuran adaylardan ayrılmanıza hemde ihtiyaç olmasa bile doğan ihtiyaç anında başvurunuzun incelenerek mülakata çağrılmanız da büyük katkı sağlayacaktır. Şirketin üretim fabrikasında iş olanağı bulabileceğiniz gibi bayilerde de çalışmanız olabilecek kılınmaktadır.

Petlas Fabrikasında çalışmak isteyen adaylar için fabrika adresi: Kındam Mahallesi Ankara-Kayseri Caddesi No:2/1 KIRŞEHİR Petlas’a bağlı birden çok ilde birden çok bayi bulunmaktadır. Buralarda çalışmak isteyen adaylar ise bayilere giderek iş başvuru formu doldurabilirler. Petlas Kırşehir Fabrikası için yayımlanan İş İlanları şu biçimdedir;

Güncel Açık Pozisyonlar
  • FORKLİFT VE İŞ MAKİNESİ OPERATÖRÜ
  • DEPO VE YÜKLEME İŞÇİSİ
  • GENEL ÜRETİM İŞÇİSİ
  • BAKIM VE PROJE TEKNİSYENİ

Beyaz yaka içinde Genel başvuru ilanı bulunmaktadır. Yönetici pozisyonunda çalışmak isteyen adaylar bu ilan ile başvurularını iletebilirler. Bir Çok pozisyonda iş olanağı sunulmaktadır. Eğer her hangi bir mesleğe sahip değilseniz Genel Üretim İşçisi ilanına başvurarak üretim fabrikasında her hangi bir boş pozisyona yerleştirilebilirsiniz. Petlas İşçi alımı ve Eleman alımına nasıl başvuru yapacağınızı aşağıda anlatıyoruz.

Adayda Aranan Genel Nitelikler

• Forklift yahut iş makinesi belgesine sahip olmak,
• Kırşehir’de İkamet eden yahut edebilecek olan,
• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, vardiyalı çalışabilecek
• Dikkatli, bi hayli hızlı ve pratik çalışabilen
• İş güvenliği kaideleri ile ilgili bilgi sahibi
• Ekip çalışmasına yatkın,
• Gelişmeye ve yeniliğe açık,
• Askerlik hizmetini tamamlamış,

Nasıl Başvurulur?

Petlas personel istihdamı için oluşturduğu kariyer sitesinden ilan vererek işçi alımı yaptığını yukarıda anlatmıştık. Şimdi nasıl başvuru yapabileceğinizi ele alalım, unutmayın ki başvuru süreci mühim ve işe alınma sırasındaki en etkili olmanız gereken aşamadır. Petlas Kariyer Portalına giriyoruz, Burada karşınıza Güncel Açık Pozisyonlar çıkacak. Sol tarafta ki üye ol linkine tıklıyoruz. Bizden istenen bilgileri doldurarak üye oluyoruz. Üye olduktan sonra hangi ilana başvurmak istiyorsak seçiyor ve iş başvuru formumuzu dolduruyoruz. Başvuru linki; Petlas İş Başvurusu.

Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin
0 Paylaşımlar

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu