Başvurular

Özel Sektöre Veznedar, Yardımcı Hizmetler ve Vardiya Amiri Alınıyor

Özel Sektöre Veznedar, Yardımcı Hizmetler ve Vardiya Amiri Alınıyor, iş başvuruları bölümünde Özel Sektöre Veznedar, Yardımcı Hizmetler ve Vardiya Amiri Alınıyor ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Özel Sektöre Veznedar, Yardımcı Hizmetler ve Vardiya Amiri Alınıyor ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Özel Sektöre Veznedar, Yardımcı Hizmetler ve Vardiya Amiri Alınıyor

Özel sektör firmaları yayımladıkları personel alım ilanları ile çok sayıda kadroda personel alımları yapıyorlar. Kamuilanlari.com olarak bizlerde siz okuyucularımıza özel sektör firmaları aracılığıyla yayımlanan bu personel alım ilanlarında bulunan bazı meslek gruplarına dair alımları sizlerle paylaşmak istedik. 

Farklı başvuru koşulları ve çeşitli şehirlerde bulunan firmalara yapılan bu alımlara dair ayrıntı kısmı aşağıda aktarıyoruz. 

İŞKUR ARACILIĞIYLA PERSONEL ALIM İLANLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında bulunan ve siz değerli okurlarımıza aktardığımız 3 kadro şunlar; Diğer Veznedarlar Ve İlgili Personel, Destek Personeli (Yardımcı Hizmetler), Vardiya Amiri ve Vardiya Amiri (İmalat)

Söz konusu kadrolarda Türkiye geneli farklı şehirlerde personel alım ilanları yer alıyor. Bu alım ilanlarının kimilerinde ise alımların ülke geneli bulunacağı açıklamaldu. 

İlanlara başvuruda bulunacak adaylar için yayımlanan başvuru koşulları içinde ise eğitim, yaş, deneyim gibi koşullar yer alıyor. İşte başvuru ayrıntı kısmı;

İLANA KİMLER BAŞVURUDA BULUNABİLİR?

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlar farklı firmalar aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanları olduğundan dolayı başvuru koşulları değişiklik gösteriyor. Lakin bizler firmalar talep ettiği bu koşulları genel başlıkları halinde siz değerli okurlarımıza aktarıyoruz. 

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, En az ilkokul yahut lise mezunu olmak (bu koşul çoğu kurum ve firma aracılığıyla farklı olarak belirlenir.), başvuru yapılacak firma aracılığıyla tespit edilen tüm belge ve sertifikalara sahip olmak, askerliğini yapmış olmak yahut tecilli olmak, firmalar aracılığıyla gösterilen yaş aralığında bulunmak, vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilmek, alım yapılacak ilde ikamet ediyor yahut edebilecek olmak.

Kurumlar yada firmalar bu şartların bunun yanında firmalar adaylardan eğitim şartı, sürücü belgesi şartı yahut çalışma sistemi ile alakalı özel şartlar isteyebilirler.

İLANLARA NASIL ULAŞIRIM?

Söz konusu bu alım ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar aşağıda bulunan bağlantı üzerinden İŞKUR İş İlanları sayfasına ulaşacaklar. Burada meslek adı yazan yere, incelemek istediği kadronun adını yazan adaylar ara butonuna bastıklarında tüm ilanları görüntüleyecekler. 

İŞKUR İş İlanları Sayfası için TIKLAYINIZ

İŞKUR Personel Alım Haberlerinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu