Başvurular

Özel Sektöre 805 Büro Memuru, İdari İşler Memuru ve Sekreter Alımı Yapılıyor

Özel Sektöre 805 Büro Memuru, İdari İşler Memuru ve Sekreter Alımı Yapılıyor, iş başvuruları bölümünde Özel Sektöre 805 Büro Memuru, İdari İşler Memuru ve Sekreter Alımı Yapılıyor ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Özel Sektöre 805 Büro Memuru, İdari İşler Memuru ve Sekreter Alımı Yapılıyor ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Özel Sektöre 805 Büro Memuru, İdari İşler Memuru ve Sekreter Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden personel alım ilanı yayımlayan çok sayıda özel sektör kurumu yer alıyor. Bu kurumlar yayımladıkları ilanları ile onlarca pozisyonda personel alımları yapıyorlar. Farklı eğitim düzeylerinden mezun adayların başvuruda yapabileceği bu alım ilanlarını bizlerde Kamuilanlari.com olarak sizlerle buluşturuyoruz. 

Buna göre bu haberimizin detay kısmında siz okuyucularımıza Türkiye’nin farklı şehirlerinde bulunan kamu kurumları aracılığıyla yayımlanan 3 farklı kadronun personel alımlarını siz değerli okurlarımıza aktarıyoruz. 

ÖZEL SEKTÖR FİRMALARI PERSONEL ALIM İLANLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapacağını duyuran özel sektör firmaları Büro Memuru, İdari İşler Memuru, Dış Ticaret Memuru Yönetici Asistanı/Sekreterlik kadrolarından toplam 805 personel alımı yapacaklarını açıkladılar. Alım ilanlarına göre kadro ayrıntı kısmı ise şu biçimde oluştu. Büro Memuru (Dış Ticaret) kadrosuna 2, Büro Memuru (Genel) kadrosuna 757, Büro Memuru (İdari İşler) kadrosuna 8 ve Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı kadrosuna 58 personel alımı yapılacak. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Peki İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru koşulları nelerdir? İlanlara kimler başvuruda bulunabilir? 

Bu alım ilanlarına başvuruları ilanı yayımlayan kurumlar kendileri belirliyorlar. Başvuru koşulları da ilandan ilana göre değişiklik gösteriyor. O koşullar genelde şu biçimde,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda gösterilen eğitim düzeylerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, bunun bunun yanında firmalar ve kurumlar aracılığıyla tespit edilen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak yahut tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda bulunan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR? 

İlana ulaşmak isteyen adaylar ilk kez yayımlanan ilanlara ulaşacaklar. İlanlara ulaşmak isteyen adaylar aşağıda bulunan bağlantı metnine tıklayacaklar. Açılan sayfada bulunan meslek adı bölümüne başvuru yapmak istedikleri kadronun adını yazacaklar Misal verilecek olursa: Büro Memuru (Genel) kadrosunun adını yazan adaylar Ara butonuna basarak ilanlara dair tüm ayrıntı kısmı görüntüleyebilecekler. 
İŞKUR İş İlanları Sayfası için TIKLAYINIZ

Personel Alım İlanlarından anında haberdar olmak için;

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu