Başvurular

Özel Sektöre 705 Büro Memuru ve Büro İşçisi Alımı Yapılıyor

Özel Sektöre 705 Büro Memuru ve Büro İşçisi Alımı Yapılıyor, iş başvuruları bölümünde Özel Sektöre 705 Büro Memuru ve Büro İşçisi Alımı Yapılıyor ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Özel Sektöre 705 Büro Memuru ve Büro İşçisi Alımı Yapılıyor ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Özel Sektöre 705 Büro Memuru ve Büro İşçisi Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden özel sektör firmalarınca yayımlanmış 40 bin civarında işçi personel alım ilanı yer alıyor. Her şehirde onlarca kadro için yayımlanmış bu personel alım ilanlarını belirli aralıklarla kadrolarına göre siz okuyucularımıza aktarıyoruz. 

Bu haberimizin detay kısmında de siz okuyucularımıza özel sektör firmaları aracılığıyla yayımlanan Büro Memuru alanında yayımlanan ilanları bir araya getirdik. İşte o ilanlara dair bilinmesi gerekenler.

KADRO BİLGİLERİ

Türkiye İş Kurumu’nun resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına göre Büro Memuru, Büro İşçisi, Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi kadrolarına toplam 705 personel alımı yapılacak. 

İlanlara göre bir araya gelen kadro dağılımı ise şu biçimde; Büro İşçisi 72, Büro Memuru 582, Büro Memuru (İdari İşler) 8 ve Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı 44.

BAŞVURU KOŞULLARI

Haberimizin başında dile getirdiğimiz gibi söz konusu kadrolara yapılan alımlar tek bir kurum yada firma aracılığıyla yapılan ilanlar değil. Sizlere aktardığımız bu ilanlar o kadro için yayımlanan ilanlarının tamamının derlemesi.

Onlarca kurum yada firma aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanları için tespit edilen başvuru koşulları da alım yapılacak kadrolara göre değişiklik gösteriyor. 

Bizlerde siz değerli okurlarımıza bu alım ilanlarına dair genel başvuru koşullarını aşağıda aktarıyoruz.Buna göre ilana başvuru yapacak adaylarda talep edilebilecek başvuru koşulları ana hatlarıyla şu biçimde,

“Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda gösterilen eğitim düzeylerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, bunun bunun yanında firmalar ve kurumlar aracılığıyla tespit edilen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak yahut tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda bulunan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak” 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlanlara ulaşmak isteyen adaylar aşağıda bulunan bağlantı üzerinden ilanları görüntüleyebilirler. Lakin söz konusu bu alım ilanlarını geniş bir şekilde olarak görüntülemek isteyen adaylar İŞKUR kullanıcı hesabı açması gerekiyor. Üyelik işlemlerini yapan ve öncedenden üye olan adaylar aşağıda bulunan bağlantı üzerinden ilanlara ulaşabilirler. 

Büro Memuru (Genel) alım ilanları için TIKLAYINIZ (Diğer kadrolar için açılan sayfada bulunan Meslek bölümüne kadronun adını yazın. Misal verilecek olursa Büro İşçisi alımları için Meslek yazan yere bu kadrounun adını yazın ve Ara butonuna basın)

İŞKUR Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu