Biyografiler

Onur Bay kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Onur Bay kimdir, biyografi kategorimizde 19 Ocak 1996 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Onur Bay biyografisini paylaşalım istedik. Onur Bay kimdir?, Onur Bay nereli?, Onur Bay kaç yaşında, tüm detaylar Onur Bay biyografi makalemizde..

Onur Bay kimdir? – Biyografisi

Onur Bay (Arka Sokaklar Tekin)

Onur Bay ( Arka Sokaklar Tekin ) Kimdir?

Onur Bay 1996 doğumludur. İstanbul’da yaşamını sürdüren oyuncu doğma büyüme İstanbulludur. Henüz 10 yaşındayken oyunculuğa atılan Bay, kameralar karşısına ilk kez ‘’ Arka Sokaklar’’ adlı dizi ile geçmiştir. Dizide Hüsnü Çoban’ın oğlu Tekin kişiliğine hayat vermektedir.  2006 senesinden bu yana ekranların bi hayli beğeni alan yüzlerinden birisi olan yakışıklı oyuncu, bunun bunun yanında büyük bir takipçiye sahiptir.  Özellikle son senelerda yaşının büyümesi ile birlikte genç kızların ilgi gösterdiği genç bir oyuncuya dönüşmüştür ve bu ilgi de onun sosyal platformdaki aktifliğini arttırmıştır. 

Her ne kadar Arka Sokaklar dizisi ile yaşamımıza girse de bu dizi dışında birkaç yapımda daha boy göstermiştir. Köpek, ‘’Çakallarla Dans’’ gibi yapımlarda da bulunan tecrübeli oyuncu, bunun yanı sıra vücut geliştirme sporu ile de ilgilenmektedir.  Eğitim yaşamı bittikten sonra tamamen kendisini oyunculuğa vereceğini belirtmiş olan isim şimdiden uzun senelerinin tecrübeli oyunculuğunla ilerleyen senelerde daha başka dizilerde rol alabileceğini göstermiştir. Genç oyuncu Arka Sokaklar dizisinde ‘’ Tekin ‘’ kişiliğini canlandırmaya hala sürdürmektedir. Tekin Arka sokaklar dizisiyle büyüdü diyebiliriz…

Onur Bay Esasen Nerelidir?

Genç ve tecrübeli oyuncu Bay aslen İstanbulludur.

Onur Bay Doğum Tarihi

Oyuncu Bay 19 Ocak 1996  tarihinde dünyaya gözlerini açtı.

Onur Bay Boyu Kaçtır?

Oyuncu 1,80 cm boy uzunluğunda.

Onur Bay Kilosu Kaçtır?

Oyuncu 70 kilo ağırlığında.

Onur Bay Kaç Yaşında?

Genç oyuncu 24 yaşında.

Onur Bay Sevgilisi Kimdir?

Genç ve yakışıklı oyuncu Yaren Akçam ile sevgili.

Onur Bay Burcu Ne?

Genç oyuncu Balık burcudur.

Onur Bay Oynadığı Diziler

Arka Sokaklar (Tekin Çoban, 2006-2018)

Köpek (Orhan, 2005)

Onur Bay Oynadığı Filmler

Çakallarla Dans (Camı Kıran Çocuk, 2010)

Onur Bay Instagram Hesabı

Onur Bay Instagram hesabı olan @onurrbay ‘ın 232.8 bin takipçisi vardı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu