Başvurular

Okullara Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak İllerin Listesi

Okullara Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak İllerin Listesi, iş başvuruları bölümünde Okullara Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak İllerin Listesi ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Okullara Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak İllerin Listesi ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Okullara Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak İllerin Listesi

Milli Eğitim Bakanlığı’nın heyecanla beklenen TYP ilanları yayımlanmaya başlandı. Hafta sonu itibariyle yayımlanan personel alım ilanlarına hafta başı itibariyle yenileri eklendi.

Çok sayıda şehirde yapılacak TYP ile güvenlik görevlisi alım ilanlarında en araştırılan nokta ise alım yapılacak şehirler.

Kamu İlanları olarak TYP ile güvenlik alım ilanlarını yayımlayan kurumların hangi şehirlerde olduklarına dair listeyi bir araya getirdik. 

10 FARKLI ŞEHİRDE TYP İLE PERSONEL ALIMI YAPILACAK

Toplum Yararına Program kapsamı içinde yayımlanan personel alım ilanları toplam 10 farklı şehir için adaylara açıklamaldu. Bu şehirlerde bulunan ilçeler içinde çok sayıda ilanın olduğu TYP persponel alımları şu şehirlerden yapılacak.

Bu 10 şehir içinde Ağrı, Düzce, Ordu, Van, Bolu, Bayburt, Antalya, Artvin, Aydın, İzmir illeri yer alıyor. 

Adayların dikkat etmeleri gereken bir diğer husus ise ilanların çok kısa süre aralıkları ile yenilenmesi. Bu bağlamda alım yapılacak şehir sayısı değişebilri.

Uygulama Alanları: Toplum Yararına Program kapsamı içinde Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilanlara göre yukarıda bulunan şehirlere MEB bakım onarım ve temizlik, MEB Güvenlik, MEB Çevre Düzenlemesi, Çevre Temizliği gibi alanlarda personel alınacak.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu