Biyografiler

Ogeday Girişken kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Ogeday Girişken kimdir, biyografi kategorimizde 27.04.1992 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Ogeday Girişken biyografisini paylaşalım istedik. Ogeday Girişken kimdir?, Ogeday Girişken nereli?, Ogeday Girişken kaç yaşında, tüm detaylar Ogeday Girişken biyografi makalemizde..

Ogeday Girişken kimdir? – Biyografisi

Ogeday Girişken (Sihirli Annem Dizisi Yavuz)

1992 senesinde Adana’da dünyaya gözlerini açan Ogeday Girişken Çocukluğunu ve eğitim döneminin ilk basamaklarını burada tamamlamıştır. Üniversiteyi Marmara Üniversitesinde bitirdi. Spor alanında başarılı bir çizgide ilerleyen Ogeday Girişken kürek sporu dalında Fenerbahçe Spor Klübünde lisanslı sporcu olarak on yıl kürek takımında bulundu. Kürek sporunda bir çok başarıya imza attı ve ülkemizi gururlandırdı. Başarılı sporcu 2017 senesinde Survivor takımında yer aldı. Sporcu kimliğini burada da belli eden Ogeday Girişken oyunlarda yüksek performans göstererek bir çok başarılı oyun çıkarmıştır. Bu başarılarını 201 Survivor yarışmasını kazanarak taçlandıran başarılı sporcu duruşuyla ve sergilediği güçle Türk halkının beğenisini üzerinde topladı.

Ogeday Girişken Oynadığı Diziler Nelerdir?

Ogeday Girişken 2018 senesinde Bir litre gözyaşı dizisinde Teoman kişiliğini canlandırarak oyunculuk basamaklarını çıkmaya başladı. 2019 senesinde ise Savaşçı dizisinde Astsubay Çavuş Demir Döğer kişiliğini canlandırarak oyunculuk adımlarını atmaya sürdü. Bugünlerde bir zamanlar çocukları ekranlara kitleyen Sihirli Annem dizisinin kadrosunda bulunan bulunacaktır. Acun medyanın Exxen platformu üzerinden yayına girmesi hedeflenen dizide Ogeday Girişken’in Eda kişiliğinin kocası Yavuz kişiliğini canlandırması beklenmektedir.

Ogeday Girişken Ne Zaman Doğdu?

Ogeday Girişken 27 Nisan 1992 tarihinde dünyaya gelmiş bulunmaktadır.

Ogeday Girişken Boyu Kaç?

Ogeday Girişken 184 cm boyundadır.

Ogeday Girişken Kaç Kilo?

Ogeday Girişken’in kilosu 80 kg civarında değişmektedir.

Ogeday Girişken Kaç Yaşında?

2022 senesi içinde 29 yaşında olacaktır.

Ogeday Girişken Sevgilisi Kim?

Ogeday Girişken’in sevgilisinin olmadığı bilinmekte.

Ogeday Girişken Burcu Ne?

Ogeday Girişken Boğa burcu erkeğinin ayrıntılarını bünyesinde barındırmaktadır.

Ogeday Girişken Nereden Mezun?

Marmara Üniversitesinden mezun olan Ogeday Girişken Beden Eğitimi ve spor öğretmenliği bölümünü tamamlamıştır.

Ogeday Girişken Nerede Doğdu?

1992 senesinde Adana ilinde dünyaya gelmiştir.

Ogeday Girişken Esasen Nereli?

Ogeday Girişken’in aslen Adanalı olduğu bilinmektedir.

Ogeday Girişken Instagram Hesabı?

(@ogedaygirisken) adlı kullanıcı adından Ogeday Girişken’in instagram sayfasına ulaşılabilir ve paylaşımları görülebilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu