Biyografiler

Nur Tuğba Algül kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Nur Tuğba Algül kimdir, biyografi kategorimizde 15 Haziran 1983 doğumlu ve mesleği Sunucu olan Nur Tuğba Algül biyografisini paylaşalım istedik. Nur Tuğba Algül kimdir?, Nur Tuğba Algül nereli?, Nur Tuğba Algül kaç yaşında, tüm detaylar Nur Tuğba Algül biyografi makalemizde..

Başlıklar

Nur Tuğba Algül kimdir? – Biyografisi

Nur Tuğba Algül (Neler Oluyor Hayatta)

Nur Tuğba Algül Namlı Kimdir? Kaç Yılında Doğmuştur? Nerede Doğmuştur? Boyu Ve Kilosu Kaçtır? Göz Rengi Nedir? Burcu Nedir? Nereden Mezun Olmuştur? Hangi Dizilerde Oynamıştır? Özel Hayatı Nasıldır? Sosyal Medya’da Kaç Takipçisi Vardır?

Nur Tuğba Algül Namlı Kaç Yılında Doğdu?

Nur Tuğba Algül Namlı 15 Haziran 1983 senesinde doğmuştur.

Nur Tuğba Algül Namlı Nerede Doğdu?

Nur Tuğba Algül Namlı Mersin doğumludur.

Nur Tuğba Algül Namlı Esasen Nereli?

Nur Tuğba Algül Namlı aslen Mersinlidir. 

Nur Tuğba Algül Namlı Kaç Yaşında?

Nur Tuğba Algül Namlı 37 yaşındadır.

Nur Tuğba Algül Namlı Boyu Ve Kilosu Kaç?

Nur Tuğba Algül Namlı 1.65 cm boyunda ve 54 kilodadır.

Nur Tuğba Algül Namlı’nın Göz Rengi Ne?

Nur Tuğba Algül Namlı göz rengi kahverengidir.

Nur Tuğba Algül Namlı’nın Burcu Ne?

Nur Tuğba Algül Namlı 15 Haziran doğumlu olduğundan İkizler burcudur.

Nur Tuğba Algül Namlı Nereden Mezun Oldu?

Nur Tuğba Algül Namlı Balıkesir Üniversitesi’nden mezun olmuştur.

Nur Tuğba Algül Namlı Hangi Dizilerde Oynadı?

Nur Tuğba Algül Namlı şuana dek bir dizide oynamamıştır.

Nur Tuğba Algül Namlı Hangi Filmlerde Oynadı?

Nur Tuğba Algül Namlı şuana dek bir filmde oynamamıştır.

Nur Tuğba Algül Namlı’nın Özel Hayatı Nasıldır?

Üniversiteye kadar Mersinde yaşayan başarılı isim Üniversiteyi Balıkesir Üniversitesi’nde okudu ve buradan mezun oldu. Nur Tuğba Algül Namlı üniversite döneminin ardından Acun Ilıcalı’nın sunumu ile ekrana gelen “Var Mısın Yok Musun” yarışmasına yarışmacı olarak katıldı ve burada tanınarak ünlü oldu.

Yarışmada gelen tanınırlık ile ekran yüzü olmak hususunda kararlı olan isim başarılı spiker olan Gülgün Feyman’dan sunuculuk dersleri aldı. Nur Tuğba Algül sunuculuk derslerinin bitmesinin hemen ardından spikerliğe ilk kez SkyTürk kanalında gece haberlerini sunarak başladı. SkyTürk televizyonunda uzun dönem başarılı bir biçimde görev yapan Nur Tuğba Algül Namlı 2011 senesinde NTV ekranlarına transfer oldu. NTV macerası başarılı bir biçimde ilerlerken sunduğu gece haberleri esnasında bir gaf yapması ile birlikte büyük tepki çekti ve uzunca bir süre ekranlardan uzak kaldı.

Güzel sunucu Nur Tuğba Algül Namlı bu talihsiz olayın ardından 2014 senesinde TV8 kanalı ile anlaşmaya vardı ve Ütopya adlı yarışmanın değerlendirmelerinin yapıldığı “Ütopya Panorama” isimli programın sunuculuğunu yapmaya başladı. TV8 kanalının gündüz kuşağında reyting alan bu format ardından yine aynı kanalda “Survivor Panorama” olarak Survivor yarışması için hazırlandı ve başarılı sunucu bu programı Hakan Hatipoğlu ile birlikte sunmaya başladı.

Nur Tuğba Algül, 23 Mayıs 2015 tarihinde iş adamı Mustafa Namlı ile evlenerek Namlı soyadını aldı. Namlı çiftinin 2 tane çocuğu bulunmaktadır.

Nur Tuğba Algül Namlı’nın Sosyal Medyada Kaç Takipçisi Var?

Nur Tuğba Algül Namlı’nın Instagram hesabı olan @nurtugbaalgul’un 255 bin takipçisi bulunmaktadır. Aynı kullanıcı ismine sahip olan Twitter hesabında ise 22,7 bin takipçi bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu