Başvurular

Murat lojistik migros sanal market 2022

Murat lojistik migros sanal market 2022, iş başvuru bölümüzde Murat lojistik migros sanal market 2022 ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Murat lojistik migros sanal market 2022 başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Murat lojistik migros sanal market 2022

Murat lojistik migros sanal market başvurusu yapmak isteyen okurlarımız için bir aydınlatıcı makale yayınlayarak Murat lojistik migros sanal market bünyesinde çalışmak için başvuru formunu sizlere sunuyoruz. Murat lojistik iş başvuru formunu sizlere sunmadan önce isterseniz Murat lojistik kimdir öncelikle firmayı bir tanıyalım..

Murat Lojistik Hakkında

1959’da kamyon ve yük gemilerinin tahmil-tahliyesi, şehir içi yük taşımacılığı, ardiye işletmeciliği ile sektöre giren atılan nakliyecilik yaşamı, ailenin ikinci kuşakları, kurucumuzun “insana, doğaya, emeğe” saygı ilkelerini benimseyerek, ülke ekonomisinin yükselişiyle birlikte yepyeni bir teknolojinin öncülüğünde, motorlu taşıtlar, kamyon ve kamyonetlerle şehirler arası nakliyede Murat Lojistik’i çağdaş ve donanımlı bir şirkete çevirdi. Üçüncü kuşaklar da üstadımızdan iş disiplini ve iş ahlakını çok erkenden öğrenerek kurumsal bir yapı oluşmasında destek sağladı.

Murat lojistik migros sanal market başvuru

Değerli üstadımız Ali Kemal Yüksel, çalışanlara, kurucu ortaklara ve üçüncü kuşaklara paha biçilmez bir manifesto bırakarak, 2002 yılı sonlarında aramızdan ayrıldı. Manifesto; ülkemize, çalışanlarımıza, paydaşlarımıza faydalı olmak için durmadan, yorulmadan, başarılı olmak için çok çalışmak ve her şeyden önce iyi bir insan olmak…

Kurucular Murat Yüksel ve Hikmet Yüksel, 2002 yılında büyük bir atılım yaparak, firmayı ulusal zincir mağaza dağıtımına başlattı. Murat Lojistik bu tarihten itibaren frigorifik kasalı, klimalı, asansörlü, kamyon, kamyonet, römork, çekici ve treylerle Türkiye pazarına girdi ve filosunu genişleterek, büyük bir özveri ve iş disiplini ile pazarda hak ettiği yeri her geçen gün daha da sağlamlaştırdı.

Her geçen gün büyümeye devam eden Murat Lojistik, özmal frigo kamyon, çekici ve treyler filosu ile et ve et ürünleri, süt ve süt ürünleri, unlu mamuller ve geleneksel gıda ürünleri dağıtımında Türkiye’nin lider firmalarının başında gelmektedir.

2018 yılı itibarıyla uluslararası taşımacılıkta da aynı başarıyı yakalayan Murat Lojistik, 2020 yılı itibarı ile güçlü araç filosu ve deneyimli kadrosuyla büyümeye devam ediyor.

Yerli ve yabancı müşterilerimize yüksek standartlarda ‘’ulusal ve uluslararası kara yolları taşımacılığı ‘’ hizmeti sunuyor, sektörde deneyimli kadromuz, üstün araç filomuz ve bölgesel deneyime sahip sürücülerimizle Parsiyel Taşıma, Komple Taşıma, Ağır Yük Taşıma, Proje Taşımacılığı hizmetleri veriyoruz.

Başta Avrupa olmak üzere Orta Doğu, Orta Asya ve Kuzey Afrika ülkelerine ithalat ve ihracat yapan firmalara, profesyonel, yüksek kalitede, teknolojik takip sistemleriyle izlenebilen, sorunsuz taşımacılık çözümlerini en profesyonel şekilde sunuyor, uluslararası kara operasyonlarını itina ile yürüterek koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Murat Lojistik, 2019 yılı başı itibarıyla yurtdışı şubeleşme operasyonuna start vermiş ve uluslararası taşımacılığa farklı bir soluk getirmek için hedeflerini ileriye doğru taşımıştır.

Murat Lojistik İş Başvuru Formu İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu