Başvurular

Muğla Didim Belediyesi İŞKUR’da 94 Personel Alım İlanı Yayımladı

Muğla Didim Belediyesi İŞKUR’da 94 Personel Alım İlanı Yayımladı, iş başvuruları bölümünde Muğla Didim Belediyesi İŞKUR’da 94 Personel Alım İlanı Yayımladı ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Muğla Didim Belediyesi İŞKUR’da 94 Personel Alım İlanı Yayımladı ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Muğla Didim Belediyesi İŞKUR’da 94 Personel Alım İlanı Yayımladı

Didim Belediye Başkanlığı, İŞKUR aracılığıyla bir ilan yayımlayarak 3 farklı kadroda personel alımı yapacağını ilan etti. 

Didim Belediyesi aracılığıyla yayımlanan ilanda bulunan personel alım kadroları, alım yapılacak pozisyonlar ve ilanlara dair tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza aktarıyoruz. 

94 PERSONEL ALIM İLANI

Yayımlanan perosnel alım ilanında 3 farklı kadroda personel alımı yapıldığını siz değerli okurlarımıza yukarıda aktarmıştık. İlanlara göre bu üç kadro için toplam 94 personel alımı yapılacak. 

Söz konusu personel alım ilanında alımların yapılacağı kadrolar şu biçimde;

*  Temizlik Personeli (70 Personel alımı yapılacak)

* Kepçe Operatörü (1 personel alımı yapılacak)

* Kamyon Şoförü (23 personel alımı yapılacak)

BAŞVURU KOŞULLARI

Didim Belediye Başkanlığı aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşullarını madde madde siz değerli okurlarımıza aşağıda aktarıyoruz. 

İlana başvuru yapacak adayların Türk vatandaşı olması, ilokul, ilköğretim ve daha üstü bir öğrenim düzeysine sahip olan adaylar başvuru yapabilecekler, 18 yaşından büyük olmak 60 yaşından ufak olmak (tüm kadrolar için yaş şartı 60). Kadrolar için ayrı ayrı tespit edilen deneyim şartını karşılamak,  

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu personel alım ilanı için başvuruda bulunacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. Başvuru yapacak adaylar için Didim Belediye Başkanlığı aracılığıyla yapılan başvuru açıklaması şu biçimde,

”Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından yahut https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir.”

İlana Ulaşmak İçin

Aşağıda ilanlar için tespit edilen ilan numaralarını ilanın yayımlandığı kadroya göre siz değerli okurlarımıza aktarıyoruz. Haberimizin altında bulunan İŞKUR İş İlanları Arama Sayfasına bu numaraları yazarak ilanlara varabilirsiniz.

İlan için bunun bunun yanında aşağıda bulunan bağlantıya tıkladığınızda açılan sayfada bulunan İşyer Unvanı kısmını kamu olarak işaretleyip ara butonuna basın. Bunun yanında tüm kamu ilanlarına varabilirsiniz. 

*  Temizlik Personeli: 00004952280

* Kepçe Operatörü: 00004952676

* Kamyon Şoförü: 00004952566

İŞKUR İş İlanları sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu