Dekorasyon

Mondi salon takımları ve fiyatları

Mondi salon takımları ve fiyat aralıkları, dekorasyon kategorimizde Mondi salon takımları ve fiyat aralıkları ile alakalı bilgiler vereceğiz.. Mondi salon takımları ve fiyat aralıkları ile ilgili tüm merak ettikleriniz makalemizde..

Başlıklar

Mondi salon takımları ve fiyat aralıkları

Bu makalemizde sizin için bazı Mondi salon takımları ile ilgili bilgi ve yeni modelleri sunacağız.. Herkesi hayran bırakacak bir salon dekorasyonu modeli istiyorsanız, müthişi yakalamanız gerekecektir. Mükemmeli yakalamak ise zordur. En ufak bir kusur bile müthişiyeti bozabilir. O yüzden salon dekorasyonunda da müthişi elde etmek istiyorsanız hiçbir ayrıntıyı gözardı etmemeniz gerekir.Bunu yapabilmek ise bi hayli zordur. Ama eğer işin kolay yolundan gitmek istiyorsanız size göstereceğimiz yön şirketin mobilya mağazaları oluyor.

Mondi Salon Koltuk Modelleri ve Fiyatları

Mondi salon takımlarını seçerek,sizin için özenle birbirine uyum içinde dekore edilmiş müthiş dekorasyona basit bir şekilde sahip olmanın keyfini yaşayabilir, şimdiye kadar gördüğünüz en fazla ürün çeşitliliği içinden zevkinize ve tarzınıza en fazla uyum sağlayacak modeli seçebilir ve de 2020 modellerinin doyasıya konforunu yaşayabilirsiniz. Özellikle 2020 yılıyla eklenen modellerle birlikte artık işten yahut okuldan geldiğinizde muhteşem rahatlığı hissedecek, yorgunluğunuzu anında unutacaksınız.

Merlin S Koltuk Takımı 10,994 TL

Metropol Koltuk Takımı 9968 TL

Avangard Koltuk Takımı 13,668 TL

Tropez Koltuk Takımı

Orlando Koltuk Takımı

Merlin Koltuk Takımı 10,994 TL

Luna Koltuk Takımı

Cansas Koltuk Takımı 11,586 TL

Lorenz Koltuk Takımı 9682 TL

Villa Koltuk Takımı

Ferra Koltuk Takımı 12,279 TL

Piero Koltuk Takımı 7.084,00 TL

Astoria Koltuk Takımı 6.140,00 TL

Karlena Koltuk Takımı 6.776,00 TL

Vienna Koltuk Takımı 6.212,00 TL

Mabel Delüx Takım 5.786,00 TL

Elegance Koltuk Takımı 6.762,00 TL

Safir Koltuk Takımı 12.796,00 TL

Versay Koltuk Takımı 9.052,00 TL

Vitaly Koltuk Takımı 7.394,00 TL

Carina Koltuk Takımı 6.008,00 TL

Paris Koltuk Takımı 5.636,00 TL

West Koltuk Takımı 6.060,00 TL

Liza Koltuk Takımı 6.196,00 TL

Eylül Koltuk Takımı 7.034,00 TL

Mondi salon koltuk takımı

Mondi salon koltuk takımı

Burada bulunan bütün modeller 2020 Mondi salon takımı portföyünde olmayabilir. Güncel modeller ve fiyatlar için şirketin web sayfasını inceleyebilirsiniz.

Mondi salon modelleri

Mondi salon modelleri

Salon takımlarının ürün çeşitliliği tabi ki ki 2020 modellerinin eklenmesiyle daha da arttı. Bu da herkes için bir avantaj haline dönüştü. Toplumun her kesiminden her tarza sahip olan insanın aradığını basit bir şekilde bulabileceği bu en yeni ve trend modeller içinde en fazla dikkat çeken ise figürlü ve desenli koltuk takımları oldu. Salon takımı içinde bulunan vitrin modelleri ise yer kaplamaması yönünden daraltılırken, kullanışlılık oranı da iç kısımlardan arttırılmış. Renklerde ise diğer tüm mobilya mağazalarında ve mobilya ürünlerinde olduğu gibi soluk renkler kullanılmaktan kaçınılmış. Fiyatlarında ise büyük indirimler söz konusu olduğundan hiç kimse şikayetçi değil. Siz de bu şık modellere en uygun fiyata sahip olmanın keyfini şirketin ürünleriyle yaşayabilirsiniz.
2020 mondi salon takımları fiyat aralıkları için yetkili firma ile iletişime geçmeniz sizin için daha isabetli olacaktır.

Oturma odalarında şıklığı ve konforu bir arada yakalamak isteyenler için firma mobilya en hesaplı seçeneklerden biri. Kalitesi, zarafeti ve cazip fiyatı ile tüketicilerin gönlünde taht kuran Mondi mobilya, 2013 yılı özel tasarımlarını beğeninize sunuyor. Mobilya şifrketi 2020 yılı için her türlü zevke ve beğeniye hitap eden ürünleri bir arada toplamış. Yine de daha sıradışı bir model arayışında olanlar, seçtikleri ürünü kişiselleştirebilirler.

Mondi salon koltuk takımları

Mondi salon koltuk takımları

Yukarıda görmüş olduğunuz Troy koltuk takımı sade ve başarılı bir model. Açık ve koyu kahve tonlarının kombinasyonuyla oluşturulmuş, bi hayli dekoratif görünüyor. Komple takım olarak fiyatı ise 3250 TL.
Daha modern ve ferah bir oturma odası hayal ediyorsanız eğer, Genova koltuk takımı ilginizi çekebilir. Açık renklerle oluşturulmuş bu rahat koltuk takımı modern görüntüsü ile oturma odanızın dekorasyonunu tamamlayacak.

mondi-salon-takimlari-ve-fiyatlari (15)

mondi-salon-takimlari-ve-fiyatlari (15)

Fiyatı yalnızca 2850 TL.
Modern mobilyalara alışamayanlar için Angela koltuk takımı birebir. Angela koltuk takımının fiyatı ise 3700 TL. Mondi mobilya koltuk takımları bunlarla da sınırlı değil. Birbirinden güzel onlarca farklı oturma grubu modeli için hemen en yakın şirketin mağazasına gidilebilir. Hemen aşağıda makalemizde bulunan koltuk takımlarının detay fotoğrafları mevcut. İyi seyirler.

Koçtaş Mobilya Salon Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Bellona Salon Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

IKEA Salon Dekorasyonu Modelleri için Tıklayın

Alfemo Mobilya Salon Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Doğtaş Salon Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Kelebek Mobilya Salon Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Avonsofa Mobilya Salon Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

 
👇
 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu