Başvurular

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) İŞKUR Üzerinden 600 İşçi Alımı Yapacağını İlan Etti

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) İŞKUR Üzerinden 600 İşçi Alımı Yapacağını İlan Etti, iş başvuruları bölümünde Milli Savunma Bakanlığı (MSB) İŞKUR Üzerinden 600 İşçi Alımı Yapacağını İlan Etti ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Milli Savunma Bakanlığı (MSB) İŞKUR Üzerinden 600 İşçi Alımı Yapacağını İlan Etti ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) İŞKUR Üzerinden 600 İşçi Alımı Yapacağını İlan Etti

Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Daire Başkanlığı paylaşımı yaptığı bir açıklama ile işçi alımı yapıldığını açıkladı. 

Bakanlık aracılığıyla işçi alımına ilişkin yapılan bilgilendirmede, alımlarda 600 personel istihdamı bulunacağı bildirildi. MSB paylaşımı yaptığı açıklamasunda bunun bunun yanında ilanın halen yayımlanmadığını, 25 Mart tarihinde yayınlanacağı bildirildi.

Bu çerçevede adaylar MSB personel alım ilanına İŞKUR üzerinden 25-26 Mart tarihleri içinde başvurularını yapabilecekler. 

MSB TARAFINDAN YAYIMLANAN İŞÇİ ALIM İLANI

Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Daire Başkanlığı aracılığıyla yayımlanan sürekli olarak işçi alımı basın açıklaması;

1. Millî Savunma Bakanlığına bağlı İstanbul, İzmir ve Gölcük Tersanesi Komutanlığı işyerlerinde sürekli olarak işçi kadrosunda bulunan çalıştırılmak üzere 600 (altı yüz) daimi işçi alınacaktır.

2. Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince, işçi alım ilanı Türkiye İş Kurumu internet sitesinde yayımlanmakta olup ilana başvuracak adayların, 25-29 Mart 2019 tarihleri içinde başvurularını Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yapmaları gerekmektedir.

3. Millî Savunma Bakanlığı ve bağlı işyerlerine şahsen veya posta yoluyla yapılacak başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Başvurular İçin Dikkat

Milli Savunma Bakanlığı paylaşımı yaptığı açıklamasunda adaylara başvurular için İŞKUR’un web sitesine yönlendiriyor. Lakin şuanda yalnızca alımların yapılacağı açıklamasu yapıldı. İlan, kadrolar, kontenjanlar ve başvuru koşulları İŞKUR üzerinden yayımlanmadı. 

Kamu İlanları olarak açıklama yayımlandığı anda siz değerli okurlarımıza aktaracağız. Aşağıda bulunan bağlantılar üzerinden bizleri takip edebilir ve ilandan anında haberdar olabilirsiniz.

MSB İŞKUR Destekli İşçi Alım ilanı yayımlandığında anında haberdar olmak için;

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu