Biyografiler

Merve Boluğur kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Merve Boluğur kimdir, biyografi kategorimizde 16 Eylül 1987 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Merve Boluğur biyografisini paylaşalım istedik. Merve Boluğur kimdir?, Merve Boluğur nereli?, Merve Boluğur kaç yaşında, tüm detaylar Merve Boluğur biyografi makalemizde..

Başlıklar

Merve Boluğur kimdir? – Biyografisi

Merve Boluğur

Merve Boluğur, Türk dizi ve film oyuncusudur.2000’li senelerın başında çok popüler olan Acemi Cadı adlı dizide başrol Ayşegül olarak tanınmıştır.Murat Dalkılıç adlı pop sanatçısının eşi olarak da bilinmektedir. Aynı zamanda bir çok dizi film projelerinde yer almıştır.Merve Boluğur’un modellik yatığı da edinilen bilgiler içindedır. Merve Boluğur 16 Eylül 1987 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.Öze yaşamı ile alakalı sürekli olarak gündeme gelen Merve Boluğur, kimdir,nerelidir; yaşı,boyu,burcu,kilosu nedir gibi araştırılan tüm soruların cevabı biyografi makalemizde bulunmaktadır. Gelin Merve Boluğur2un daha yakında zamandan tanıyalım…

Merve Boluğur’un Mesleği Nedir?

Merve Boluğur Türk televizyonlarında bulunan aşağı yukarı bir çok dizi ve filmde yer almış bir oyuncudur. Aynı zamanda ünlü oyuncunun çeşitli defilelerde de modellik yaptığı bilinmekte.

Merve Boluğur’un Boyu Kaç Santimetredir?

 Merve Boluğur’un boyunun 167 santimetre uzunluğunda olduğu bilinmektedir.

Merve Boluğur Kaç Kilogram Ağırlığındadır?

Ünlü oyuncu Merve Boluğur’un 53 kilogram ağırlığında olduğu tahmin ediliyor.

Merve Boluğur’un Yaşı Kaçtır?

Merve Boluğur’un yaşının 33 olduğu bilinmektedir.

Merve Boluğur’un Doğum Tarihi Ne Zamandır?

Merve Boluğur,16 Eylül 1987 senesinde doğmuştur.

Merve Boluğur’un İlişkisi Var Mı?

Merve Boluğur adlı oyuncunun ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç’la olan ilişkisi bilinmektedir. 2015 senesinde ilişkilerini evlilikle taçlandıran çift 2017 senesinin aralık ayında ani bir kararla veliliklerini sonlandırmışlardır. Bunun üzerine Merve Boluğur’un herhangi biriyle aşk yaşayıp yaşamadığı  bilinmemekte.

Merve Boluğur’un Eski Eşi Murat Dalkılıç Kimdir?

Murat Dalkılıç Türkiye’de pop şarkılarıyla ünlenmiş bir şarkıcıdır. Tam adı Sırrı Murat Dalkılıç’tır. Kendisi Merve Boluğur’dan 4 yaş büyüktür, yani 37 yaşındadır.Murat Dalkılıç’ın İzmir’de doğup büyüdüğü bilinmekte.

Merve Boluğur’un Göz Rengi Nedir?

Zaman zaman farklı göz renklerine sahip olmak için lens kullandığı bilinen oyuncunun, doğal göz rengi eladır.

Merve Boluğur’un Eğitim Hayatı Nasıldır?

Merve Boluğur’un Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi mezunu olduğunu bilmekteyiz. Aynı zamanda Merve Boluğur 2022 yılı için üniversite sınavlarına hazırlanmaktadır.Tiyatro eğitimi için ise Müjdat Gezen Tiyatroları’nda 2 yıl boyunca eğitim aldığı bilinmekte.

Merve Boluğur’un Doğum Yeri Neresidir?

Merve Boluğur İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Merve Boluğur’un Kullandığı Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Merve Boluğur, instagram uygulamasını aktif bir şeklide kullanan ünlüler içinde yer alır.İnstagramda 3.7 milyon takipçi rakamının olduğu bilinmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu