Başvurular

Manisa Şehir Hastanesi iş ilanları ile iş başvurusu 2022

Manisa Şehir Hastanesi iş ilanları ile iş başvurusu 2022, iş başvuru bölümüzde Manisa Şehir Hastanesi iş ilanları ile iş başvurusu ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Manisa Şehir Hastanesi iş ilanları ile iş başvurusu başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Manisa Şehir Hastanesi iş ilanları ile iş başvurusu

Sağlık hizmetlerinin iyileştirilmesi amacı ile ülkemizde son senelerda ciddi çalışmalar yapılıyor. Her vatandaşımızın sağlık hizmetlerinden daha iyi şartlarda yararlanabilmesi adına Sağlık Bakanlığı radikal kararlara imza attı. Bu hayata geçirilen projelerden bir tanesi de şehir hastaneleri. Bu şehir hastanelerinden bir tanesi de Ege Bölgesi’nde bulunan Manisa ilimizde yapıldı. Geçen zamanda hizmete açılan ülkemizin en modern yapılarından bir tanesi olan Manisa Şehir Hastanesi, toplam 558 yatak kapasitesine sahip. Bu anlamda da ülkemizin en büyük kapasiteye sahip hastanelerinden bir tanesi olma özelliğini taşıyor. Manisa Şehir Hastanesi gibi büyük bir sağlık kurumunda da şüphesiz çok sayıda kişi istihdam ediyor. Hastane bünyesine bu bireylere ek olarak her geçen gün yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaya ise sürdürmekte. Manisa Şehir Hastanesi aracılığıyla yayına giren en son iş ilanları, iş olanakları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu ayrıntıları yazımız devamında yer alıyor.

  • Manisa Şehir Hastanesi İş İlanları 2022
  • Manisa Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Manisa Şehir Hastanesi İş İlanları 2022

5 yıldızlı otel konforuna sahip Manisa Şehir Hastanesi 2018 senesinde faaliyete geçti. Son sistem teknolojik cihazlar ile donatılmış hastaneye her gün binlerce vatandaşımız muayene için gelmektedir. Sadece Manisa ilimizde yaşan vatandaşlarımız değil bunun yanı sıra çevre illerden de daha iyi bir hizmet alabilmek için hastane ziyaret edilmektedir. Manisa Şehir Hastanesinin bir özelliği de çok sayıda insana istihdam kapısı olması. Bünyesinde binlerce birinin istihdam edilmekte olduğu hastaneye bunlara ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaya devam ediliyor.

Manisa İline Ait İş İlanları Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Manisa Şehir Hastanesi aracılığıyla şuana dek alınmış yahut alınması beklenen kadro ve pozisyonlarda; özel güvenlik görevlisi, hasta kabul elemanı, fizyoterapist, hemşire, sekreter, tıbbi sekreter, ambulans şoförü, temizlik işçisi, diyetisyen, anlaşmali laborant, biyolog, engelli personel, eski hükümlü işçi, aşçı, meydancı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, işinde uzman deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvuruları yapılıyor?

Manisa Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Manisa Şehir Hastanesi faaliyete geçmeden önce çok sayıda çalışan diğer çevre sağlık kurum ve kuruluşlarından transfer edildi. Açık kalan kadro ve pozisyonlara ise yeni ilanlar çıkıldı ve bu iş ilanları halen yayınlanmaya sürdürmekte. Manisa Şehir Hastanesi bünyesinde çalışma olanağı elde etmek için İnternet üzerinden başvuru yapabileceğiniz bir iş başvuru formu bulunmamaktadır. İlanlar yalnızca İŞKUR üzerinden yayınlanmaktadır. İlanlara İŞKUR il ve ilçe müdürlükleri üzerinden başvuru uygulayabilirsiniz. Yapacak olduğunuz başvurular kurumun insan kaynakları departmanı aracılığıyla incelenecektir. Bilindiği üzere hastane bünyesine KPSS’siz çok sayıda alım gerçekleştirilmektedir. Bu makalemizde Manisa Şehir Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Manisa Şehir Hastanesi Nerede?

  • Tel: +90 236 229 26 00
  • Fax: +90 236 229 26 56
  • E-Mail: manisa.sehir@saglik.gov.tr

Adres : “Adnan Menderes Mh. 132.Sokak No : 15 “


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan personel alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu