Başvurular

KPSS Şartsız Belediye İşçisi 55 KPSS İle Belediye Memuru Alım İlanları

KPSS Şartsız Belediye İşçisi 55 KPSS İle Belediye Memuru Alım İlanları, iş başvuruları bölümünde KPSS Şartsız Belediye İşçisi 55 KPSS İle Belediye Memuru Alım İlanları ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. KPSS Şartsız Belediye İşçisi 55 KPSS İle Belediye Memuru Alım İlanları ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

KPSS Şartsız Belediye İşçisi 55 KPSS İle Belediye Memuru Alım İlanları

Belediye Başkanlıkları yayımladıkları alım ilanları ile çok sayıda pozisyonda personel alımı yapmaya sürdürmektelar. KPSS puan sıralaması ise memur alımı yapan belediye başkanlıkları KPSS şartsız belediye işçisi alımı yapıyorlar.

Kamu İlanlari olarak bu haberimizin detay kısmında siz okuyucularımıza belediye başkanlıkları aracılığıyla bu alım ilanlarını bir araya getirdik. 

Alım yapacağını ilan eden belediyelerin bulundukları şehirler, alım yapılacak kadroların ayrıntı kısmı ve ilanlara başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken detaylar sizlerle. 

BELEDİYE PERSONELİ ALIM İLANLARI

Belediye Başkanlıkları, Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları alım ilanlarında KPSS şartı olmadan belediye personeli alımı yapacaklarını ilan ettiler. Bu alımlarda hem memur hemde işçi kadroları için ilanlar yer alıyor. 

Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayımlanan Belediye Personeli alım ilanlarında ise çok sayıda kadroda personel alımı yapılacağı açıklamaldu. BU alımlarında 393 belediye memuru alınacak. Alımlar en az lise mezunu ve KPSS puan sıralaması esasına göre yapılacak. 

KPSS PUANI İLE BELEDİYE MEMURU ALIM İLANLARI

KPSS puan sıralaması esasına göre memur alımı yapacak 3 belediye başkanlığı yer alıyor. Bu belediye başkanlıklarının olduğu şehirler içinde Diyarbakır, Isparta ve Çanakkale yer alıyor. Bu belediye başkanlıklarının yayımladıkları ilanlarda bulunan açık kadrolar ise şu biçimde,

KPSS Puanıyla Belediye Memuru İlanları Açık Kadrolar

Zabıta Memuru, Belediye Trafik Memuru, İtfaiye Eri, Memur, Bilet Satış Memuru, Çocuk Eğitimcisi, Eğitmen, Kameraman,  Muhasebeci, Şoför, Tercüman, Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni, Bilgisayar İşletmeni, Ambar Memuru, Çocuk Eğiticisi, Çocuk Rehberi ve Gözetimcisi, Evlendirme Memuru, Gişe Memuru, Tahsildar, Veznedar, Avukat, İmam, Hemşire, Laborant, Psikolog, Veterine Hekim, Topograf, İstatistikçi, Arkeolog, Mimar, Mühendis, Ölçü ve Ayar Memuru, Peyzaj Mimari, Programcı, Sosyolog, Tekniker, Teknisyen, Aşçı, Bahçıvan, Dağıtıcı, Hizmetli, Çocuk Bakıcısı, Gassal, Hayvan Kesici, Temizlik Hizmetlisi. 

KPSS PUANI OLMADAN ALIM YAPAN BELEDİYELER

KPSS puan şartı olmadan memur ve işçi alımı yapacağını duyuran belediye başkanlıkları 18’den fazla şehirde yer alıyor. Bu belediye başkanlıkları aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanları gün aşırı güncellendiğinden ilanlarda bulunan şehirlerde değişiyor. 

Bu çerçevede alım yapılacak şehirler içinde, Diyarbakır, İstanbul, Mersin, Tekirdağ, İzmir, Bursa, Edirne, Trabzon, Çanakkale, Kastamonu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Ankara, Aydın, Kırıkkale, Bingöl, Bartın ve Eskişehir yer alıyor. 

KPSS şartı olmadan yayımlanan ilanlarda mesleki şartları yerine getirmek gerekiyor. Bu çerçevede yayımlanan ilanlarda bulunan açık kadrolar ise şunlar;

KPSS Şartsız Belediye Personeli Kadroları

Memur kadroları içinde teknisyen, tekniker, mühendis, ofis memuru, büro memuru, büro işçisi, evrak memuru ve vezne memuru alımı yapılıyor. Bu kadroların dışında bunun bunun yanında eğitmen, öğretmen, idari işler, yönetim pozisyonları, saha personelleri, teknik personeller gibi pozisyonlar yer alıyor. Bu kadrolara ek olarak işçi kadrolarında ise hizmetli, hademe, temizlik personeli, garson,genel beden işçisi, çöp temizliği için personel. Belediyeler yayımladıkları ilanlarında bunun bunun yanında güvenlik görevlisi, şoför, iş makinesi operatörü gibi pozisyonlarda da çok sayıda personel alımı yapacaklarını ilan ettiler.

BAŞVURU KOŞULLARI

Belediye Memuru ve Belediye İşçisi alım ilanı yayımlayan belediye başkanlıklarının yayımlandığı ilanlara başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları içinde şu şartlar yer alıyor.

Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler aracılığıyla yayımlanan ilanlarda bulunan pozisyonlar için tespit edilen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum aracılığıyla tespit edilen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu yanıtlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak yahut muaf tutulmak.

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Söz konusu alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar, aşağıda verdiğimiz bağlantılar üzerinden ilanlara ulaşabilirler. 

En Az 55 KPSS Puanıyla Belediye Memur Alım İlanları için TIKLAYINIZ

KPSS Şartı Olmadan Yayımlanan Belediye İşçisi Alım İlanları için TIKLAYINIZ

Belediye Personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu