Başvurular

KPSS Puanı Olmayan Adaylar İçin Memur ve Kamu İşçisi Alım İlanları

KPSS Puanı Olmayan Adaylar İçin Memur ve Kamu İşçisi Alım İlanları, iş başvuruları bölümünde KPSS Puanı Olmayan Adaylar İçin Memur ve Kamu İşçisi Alım İlanları ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. KPSS Puanı Olmayan Adaylar İçin Memur ve Kamu İşçisi Alım İlanları ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

KPSS Puanı Olmayan Adaylar İçin Memur ve Kamu İşçisi Alım İlanları

Kamu kurumları aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanlarını siz okuyucularımıza ulaştırmaya sürdürmekteuz. 

Temmuz ayı sonu itibariyle yayımlanan ve başvuru süreci bir iki içinde sona erecek alım ilanlarında en okur yazar düzeysinden lisans mezunu düzeyine kadar alımlar yapılacağı bilgisi verildi. 

Farklı platformlar üzerinden yayımlanan söz konusu personel alım ilanları ve ayrıntı kısmını sizlerle paylaşmak istedik. İşte KPSS memur ve kamu işçisi alım ilanları. 

KPSS’SİZ MEMUR VE KAMU İŞÇİSİ ALIM İLANLARI

Devlet kurumlarının alt birimleri ile belediye başkanlıkları aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanlarına göre alımlar belli şehirlerden yapılacak. Alım ilanı bulunan şehirler İzmir, Bursa, İstanbul, Aydın. Ayrıca söz konusu personel alım ilanlarında Bursa için bir ilan daha mevcut. 

İlanlarda en az okur yazar olmak kaydıyla veya ilköğretim mezunu olmak şartıyla kamu işçisi alım ilanları yer alıyor. Memur kadrolarına yapılacak alımlar ise lise, önlisans ve lisans düzeyinden gerçekleştiriliyor. 

ALIM YPILAN İLLER VE KADRO DETAYLARI

Söz konusu personel alım ilanlarında bulunan açık kadrolar ve ilanlara başvuru şartlarını siz okuyucularımız ile aşağıda buluşturuyoruz. 

Bursa Osmangazi için yayımlanan personel alım ilanında alımların hem memur hem işçi kadrolarına bulunacağı altı çizildi. İlanda bulunan açık kadrolar İç Mekan Temizlik, Havuz Teknik Elemanı, Genel İşçi, Güvenlik Görevlisi olarak bilgisi verildi. 

İstanbul için açıklamalan ilana göre; İstanbul Maltepe belediye birimi bünyesine personel alımı yapılacak. Alımlar şu kadrolara olacak. Şoför, Fotoğrafçı Kameraman, Avukat, Garson ve Elektrikçi, 

İzmir Büyükşehir Belediyesi birimi için yayımlanan personel alım ilanında alımların hem işçi hem memur hemde yönetici kadrolarına bulunacağı altı çizildi. O kadrolar: Şoför, Genel Müdür, Genel Müdür Yardımcısı, İş Güvenliği Uzmanı, Çevre Mühendisi, Kimyager, Makine Mühendisi, 

Bursa için yayımlanan ikinci personel alım ilanında ise alımların iki farklı pozisyonda bulunacağı bilgisi verildi. İlana göre alımlar Denetim Personeli ve Otopark Saha Amiri kadrolarına yapılacak. 

Aydın için yayımlanan personel alım ilanlarında alımların farklı işçi kadrolarına bulunacağı altı çizildi. İlan metnine kurum bünyesine Temizlik Elemanı, Yönetici, Halkla İlişkiler, Sekreter, Bulaşıkçı Steward, Aşçı Yardımcısı, Aşçı, Kasiyer, alımı yapılacak. 

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Söz konusu personel alım ilanları için başvuru yapacak adaylar başvurularını aşağıda bulunan ilan metinlerinde gösterilen şekillerde yapabilirler. İlanlarda öne çıkan detay ise başvuru süreci. Tüm ilanlara yalnızca birkaç günlük başvuru süreçleri ile ilan edildiler. 

İstanbul personel alım ilan metni için TIKLAYINIZ

Aydın personel alım ilan metni için TIKLAYINIZ

Bursa Osmangazi personel alım ilan metni için TIKLAYINIZ

Bursa personel alım ilan metni için TIKLAYINIZ

İzmir personel alım ilan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu