Başvurular

KİPTAŞ daimi olarak istihdam edilmek üzere personel alımı yapacak!

KİPTAŞ daimi olarak istihdam edilmek üzere personel alımı yapacak!, iş başvuruları bölümünde KİPTAŞ daimi olarak istihdam edilmek üzere personel alımı yapacak! ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. KİPTAŞ daimi olarak istihdam edilmek üzere personel alımı yapacak! ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Başlıklar

KİPTAŞ daimi olarak istihdam edilmek üzere personel alımı yapacak!

KİPTAŞ KPSS şartsız inşaat mühendisi alımı yapacak. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) kurum dışı ilanlar kategorisinde yayına giren personel alım ilanında adayların 5 yıl deneyime sahip olmaları gerektiği bildirildi. Başvuru şartlarını taşıyan vatandaşlar, 15 Haziran 2020 ile 19 Haziran 2020 tarihleri içinde başvuru işlemlerini online olarak yapabilirler.

Müracaat Şartları

Mevzuata ve bölümü ile alakalı tekik şartnamelere hakim, Rövele, ataşman defteri, plankote, proje, hesap, tutanak, şantiye defteri ve işin yürütülmesi için gerekli diğer evrakları hazırlayabilmek, tercihen İngilizce bilmek, süreç yönetimi hususunda işinde uzman, e az 5 saha tecrübesi olan, Autocad, SAP 2000, 3Ds Max, MATLAB programlarına hakim.

Başvuru adresi: https://kariyer.ibb.istabul

Görüşme bilgileri: Mülakat yer ve zamanı ardından sms veya e-posta yolu ile bildirilecektir.

İLAN TAM METNİ İÇİ TIKLAYINIZ.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu