Ulaşım

Kayseri Havalimanı Otopark Ücreti, Kayseri Havalimanı Otopark Ücretleri

Kayseri Havalimanı Otopark Ücreti, Kayseri Havalimanı Otopark Ücretleri, bilgi arşivi bölümünde Kayseri Havalimanı Otopark Ücreti, Kayseri Havalimanı Otopark Ücretleri ile alakalı ayrıntıları paylaştık.. Kayseri Havalimanı Otopark Ücreti, Kayseri Havalimanı Otopark Ücretleri ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Kayseri Havalimanı Otopark Ücreti, Kayseri Havalimanı Otopark Ücretleri

Kayseri Erkilet Havalimanı Otopark Ücreti 2021

Kayseri Erkilet Havalimanı Otopark Ücretleri 2021 yılı, Kayseri HavalimanıOtopark Ücreti ne kadar?  ile alakalı bilgi paylaşmadan önce Kayseri Havalimanı‘nın nerede olduğuna bir göz atalım;

Kayseri Havalimanı Nerede? 

Kayseri Erkilet Havalimanı, Şehir merkezine 5 km mesafede olup şehrin batı tarafındadır. Kayseri Erkilet Havalimanı IATA kodu: ASR ve  ICAO kodu: LTAU şeklindedir. Kayseri Erkilet  Havalimanı hem askeri uçuşlara hem sivil uçuşlara hizmet vermektedir. Mevcut Pistin doğrultusu 07/25 istikametinde olup pist uzunluğu 3.000 mt alanı ise 45 metredir. (3000×45) . Pist yüzeyi beton kaplamadır.

Kayseri Erkilet Havalimanı 24 saat hizmet vermektedir. Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) yönetimindedir. DHMİ Kayseri Havalimanı hem ticarete hem turizme hizmet eden bir yapıdadır. Kayseri’deki ve etrafındaki Turizm potansiyelinin artmasında mühim bir görev üstlenmiştir.. Bölgesel özelliği sebebiyle gelişmeye açık bir havalimanıdır.

Kayseri Havaalanın da 420 araç park yeri olup, 24 saat ulaşıma açık bulunmaktadır.

Kayseri Havalimanı Otopark ve Kayseri Havalimanı Otopark Ücreti
Kayseri Havalimanı Otopark ve Kayseri Havalimanı Otopark Ücreti

Kayseri Havaalanı Ulaşım bilgileri:

Kayseri Havalimanı Ulaşım Seçenekleri; Kayseri Havalimanına ulaşım Taksi, Belediye otobüsleri ve Havaş Yolcu Servisleri ile sağlanmaktadır.

  • Belediye Otobüsleri ile; Kayseri Havalimanı ile Şehir Merkezine içinde karşılıklı olarak uçak saatlerine göre çalışmakta olan Kayseri Belediyesi tarafında işletilen Havalimanı Otobüslerini kullanabilirsiniz.  Kayseri Havalimanı Otobüsleri ile ilgili ayrıntılı bilgileri aşağıdaki linki takip ederek bulacaksınızdır.

Kayseri Havalimanı Otobüsleri: Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız…>>>>>

  • Kayseri Havaş : Kayseri Otogar -Şehir Merkezi ve kayseri havalimanı içinde karşılıklı olarak Havaş Yolcu servisleri çalışmaktadır. Kayseri Havaş Otobüsleri ile ilgili ayrıntılı bilgileri aşağıdaki linki takip ederek bulacaksınızdır.

Kayseri Havaş Otobüsleri: Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız…>>>>>

  • Havalimanı Taksi ile: Kayseri Havalimanında 24 saat hizmet veren HavalimanıTaksilerinden faydalanabilirsiniz. Kayseri Havalimanı Taksileri siz değerli okurlarımıza gideceğiniz yer ile ilgili yol göstereceklardır.
  • Araç Kiralayarak : Kayseri Havalimanında 24 sat hizmet vermekte olan Araç kiralama, Rent A Car şirketlerinden araç kiralayarak ulaşım sorununuzu çözebilirsiniz.
  • İyi Yolcuklar.. 

Kayseri Havalimanı Otopark fiyatları ne kadar?

Kayseri Havalimanı işletmecisi olan DHMİ aracılığıyla teknolojik altyapı ve hizmet değeri  ile siz kıymetli yolculara hizmet vermektedir. 

Kayseri Havalimanı Otopark fiyatları; 01.01.2021 tarihinden bu yana aşağıda verilen Otopark fiyat aralıkları tarifesi geçerlidir.

Kayseri Havalimanı Otopark kapasitesi  bi hayli geniştir. hemen hemen 420 araçlık Otopark mevcuttur.

Kayseri Havalimanı Otoparkı İç hatlar Terminali ve Dış Hatlar terminallerine çok yakındır. Terminallere 2-3 dakika yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. 

Kayseri Havalimanında Engelli yolcular içinde özel park yerleri mevcuttur.

Kayseri Havalimanı Otopark ücreti ne kadar?

Kayseri Havalimanı Otopark Ücreti 2021

Kayseri Havalimanı Otopark Ücretleri 2021
Süre Otomobil, Pikap, Minibüs Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet Motor, Motosiklet
0 -1 Saat 9,25 TL 10,50 TL 4,50 TL
1 – 3 Saat 10,50 TL 12,75 TL 6,00 TL
3 – 6 Saat 13,25 TL 18,75 TL 6,50 TL
6 – 12 Saat 18,75 TL 26,50 TL 10,00 TL
12 – 24 Saat 26,50 TL 35,25 TL 12,75 TL

 

Kayseri Havalimanı Otopark ücreti hesaplama;

NOT:Kayseri Havalimanı Otomobil için Günlük Otopark Ücreti; 1 (bir) Günlük 26,50 TL’dir.  24 saat ten sonraki Otopark ücreti hesaplanırken günlük otopark fiyatının üzerine günlük otopark fiyatının 24’e bölünmesi suretiyle bulunan saatlik ücretin, artık saat süresiyle çarpılması neticesinde hesaplanan tutar alınır. 24 saati geçen her saat için 1,1  TL ilave edilir.

Misal verilecek olursa : Otomobilimiz Otoparkta 28 saat  kalmış olsun:

Kayseri Havalimanı Otopark Ücreti Hesaplama :
24 saat Otopark ücreti 26,50 TL
4 saatlik Otopark ücreti 4 x 1,1  =4,40 TL
28 saat Otopark ücreti : 26,50 + 4,40=30,90 TL

Tabloda da gördüğümüz gibi Aracımız için ödeyeceğimiz Otopark ücreti Toplam : 28,00 TL’dir. Umarız Kayseri Havalimanı Otopark ücreti hesaplama anlatımımız siz değerli okurlarımıza yardımcı olmaktadır.


Güncel Kayseri Havalimanı Otopark Ücretleri için Lütfen Tıklayınız: DHMİ Kayseri Erkilet Havalimanı Otoparkı

Kayseri Havalimanı Otopark Telefon Numarası,
Kayseri Havalimanı Otopark iletişim:

+90 352 337 46 39

+90 352 337 52 44

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu