Başvurular

Kars Belediyesi personel alımı ve güncel iş ilanları 2022

Kars Belediyesi personel alımı ve güncel iş ilanları 2022, iş başvuru bölümüzde Kars Belediyesi personel alımı ve güncel iş ilanları ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Kars Belediyesi personel alımı ve güncel iş ilanları başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Kars Belediyesi personel alımı ve güncel iş ilanları

 • Kars Belediyesi Personel Alımı Yapacak Mı?
 • Kars Belediyesi Güncel İş İlanları 2022
 • Kars Belediyesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Kars Belediyesi Personel Alımı Yapacak Mı?

Kars, ülkemizin Doğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan tarihi ve kültürel zenginlikleri ile mühim illerimizden biridir. 2022 yılı itibariyle 300 bini aşkın bir nüfusa sahiptir. Kars Belediyesi aracılığıyla yapılmış olan bir açıklamaya göre, belediye kadrolarında çok sayıda eleman açığı olduğu belirtilmiş olup, 2022 yılı içinde bu kadro ve pozisyonlara çok sayıda personel alımı, memur alımı, işçi alımı ve eleman alımı gerçekleştirileceği açıklanmıştır. Kars Belediyesi iş ilanları ile ilgili iş başvuru formu, iş başvuru şartları ve tarihleri gibi bilgilere haberimiz devamından varabilirsiniz.

Kars Belediyesi yapmış olduğu çalışmalar ile şehrin çehresini değiştirebilmek adına mühim çalışmalarda bulunmuştur. Şehirde sanayileşmeyi destekleyen belediye, şehre yeni sanayi kuruluşlarının açılmasında da öncülük etmiştir. Şu an için Üçyıldız Değirmen Taşı Fabrikası, Kars Şeker Fabrikası, Kars Çimento Sanayi Ticaret, Kayalar Patoz İmalat Fabrikası, Figaro Endüstriyel Süt Ürünleri Sanayi Ticaret, Çelik Hayvancılık Sanayi Ticaret, Bilgir Kardeşler Sanayi Ticaret, Gökalp Mobilya Sanayi Ticaret ve Kars Süt Ürünleri Sanayi gibi fabrikalar şehirde hizmet vermektedir. Çevre planlama hususunda da mühim adımlar atan Kars Belediyesi, Kars ilini güzelleştirmek için son hızıyla çalışmakta ve bu doğrultuda hizmetlerin aksamaması için de personel alımı gerçekleştirme kararı almıştır. Sadece Kars ili merkezinde değil aşağıda saymış olduğumuz ilçeler ve taşra bölgesi için de memur alımı, işçi alımı gerçekleştirilecektir.

 • Akyaka
 • Arpaçay
 • Digor
 • Kağızman
 • Sarıkamış
 • Selim
 • Susuz

Kars Belediyesi aracılığıyla yapılmış olan açıklama, Kars ili ve ilçelerinde iş bekleyen binlerce vatandaşı sevindirmiş durumda. Üstelik ilanlar ile ilgili detaylar da ağır ağır belli olmaya başlandı. İlanlarda ilkokul mezunu, lise mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabileceği çok sayıda kadro ve pozisyon yer alırken, çoğu kadro için de KPSS şartı aranmıyor. Şoför, temizlik işçisi, işçi, memur, mühendis, güvenlik görevlisi, zabıta, itfaiye eri gibi çok sayıda kadro ve pozisyonda personel alımı gerçekleştirilecek. Kars Belediyesi iş başvurusu ile ilgili özelliklerinden haberimiz devamında bahsettik. Aynı zamanda aşağıdan da Kars ili ve ilçelerinde verilmiş son dakika güncel kamu iş ilanlarına varabilirsiniz.

Kars Belediyesi Güncel İş İlanları 2022

Facebook Üzerinden Kars İline Özel İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

Kars Belediyesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Kars Belediyesi iş ilanları kademe kademe yayına girecek olup, neticesinde çok sayıda personel anlaşmali olarak kadroya alınacak. Lakin ilanlar halen yayınlanmaya başlanmadı. İlanlar yayına girdiği an iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgiler ve diğer ilan ayrıntılarının tümü www.devlette.com adresimiz üzerinde bulunacaktır. Bu ilanları kaçırmamak için bizleri sosyal ağlardan takip etmeniz yeterli gelmektedir. Bunun dışında Kars Belediyesi bünyesinde bulunan insan kaynakları gibi çeşitli departmanlara öz geçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu nedenten iş ilanlarının yayına girmesinı beklemeli ve söz edeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu yapabilirsiniz. İnternet üzerinden harici olan başka bir Kars Belediyesi iş başvurusu formu ise bulunmamaktadır. Aksini iddia eden web adreslerine yahut bireylere itimat göstermemeniz rica olunur.

 • Adres : Yusufpaşa Mah. Karadağ Cad. No:19 Merkez/KARS
 • Telefon : 0474 223 21 52-53-54


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan personel alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu