Başvurular

Kamuya KPSS Şartsız Koruma Memuru Alımı İçin İlan Yayımlandı

Kamuya KPSS Şartsız Koruma Memuru Alımı İçin İlan Yayımlandı, iş başvuruları bölümünde Kamuya KPSS Şartsız Koruma Memuru Alımı İçin İlan Yayımlandı ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Kamuya KPSS Şartsız Koruma Memuru Alımı İçin İlan Yayımlandı ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Kamuya KPSS Şartsız Koruma Memuru Alımı İçin İlan Yayımlandı

Kamu kurumları yeni hafta başında yayımladıkları ilanlar ile personel alımları yapacaklarını ilan ettiler. 

Personel alımı için ilan yayımlayan kurumlardan bir tanesi de Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Merkezi (TÜBİTAK) oldu. TÜBİTAK belirli şartlar altında personel alımı yapacağını adaylara açıkladı. 

Kurum aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanında bulunan açık kadro ve başvuru ayrıntı kısmı tüm ayrıntı kısmıyla şöyle.

TÜBİTAK KORUMA MEMURU ALIMI İÇİN İLAN YAYIMLADI

TÜBİTAK aracılığıyla Resmi Gazete aracılığıyla ilan edilen personel alım ilanında alımların Başkanlık İdari Hizmetler Daire Başkanlığı Koruma ve Güvenlik Müdürlüğü bünyesine yapılacağı bildirildi. Söz konusu alım ilanı ile kurum Koruma Memuru kadrosuna 5 personel istihdamı yapacağını ilan etti.

İlan için başvuru yapacak adaylardan KPSS puan şartı talep edilmezken adayların en az önlisans mezunu olması gerektiği bildirildi. İlana başvuru yapmak isteyecek adayların sağlamaları gereken diğer başvuru koşulları ise şu biçimde,

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Merkezi (TÜBİTAK) ilan ettiği açık kadro için adayların sağlamaları gereken tüm koşulları ilan metninde madde madde açıkladı. Bu çerçevede adaylar aşağıda bulunan şartları sağlıyorsa ilan için başvuruda bulunabilecekler. 

İşte O Şartlar

Kurum adayların ilk kez Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olmalarını istiyor. Bunun bunun yanında adayların kamu haklarından mahrum olmamaları gerekiyor Bu koşullara ek olarak sağlanması gereken diğer şartlar ise şu biçimde;

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı veya bulaşıcı hastalığı bulunmamak. Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Belgesine Sahibi olmak. Vardiyalı çalışma ve gece çalışması yapmaya engel bir durumu olmamak. İşe alınacak Özel Güvenlik Görevlisinin Ankara ilinde ikamet etmesi istenecektir.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlan için gösterilen şartları sağlayan adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. Kurum ilan için son başvuru tarihini 26 Temmuz olarak açıkladı.

Bu tarihe kadar başvuruda bulunacak adaylar için yapılan bilgilendirmede, ”: Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Türkiye İş Kurumunun (İŞKUR) web sayfasında yayımlanmakta olup, iş başvuruları da bu sayfa (https://esube.iskur.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir” ,ifadeleri kullanıldı. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu