Başvurular

Kağıthane belediyesi sosyal market başvuru formu 2022

Kağıthane belediyesi sosyal market başvuru formu 2022, iş başvuru bölümüzde Kağıthane belediyesi sosyal market başvuru formu 2022 ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Kağıthane belediyesi sosyal market başvuru formu 2022 başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Kağıthane belediyesi sosyal market başvuru formu 2022

İstanbul Kağıthane Belediyesi’nin ihtiyaç duyan vatandaşlar için binlerce çeşit üründen bir araya gelen Elden Gönüle Sosyal Yardım Marketi’nde hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Kağıthane Merkez Mahallesi İmrahor Caddesi’nde 440 m2 lik bir mekanda hizmet sunmaya hazırlanan Sosyal Yardım Marketi’nde; gıda, temizlik ve giyim ürünleri vatandaşa ücretsiz biçimde dağıtılacak.

Kağıthane belediyesi sosyal market başvurusu için, Sosyal Yardım Marketi’ne ilk gelen ürünleri Başkan Öztekin raflara dizen ilk kişi oldu. ”Elimizde olanı gönülden herkese dağıtacağız. Kısa sürede bu market hemşerilerimizle buluşacak.” diyen Başkan Öztekin, ürünlerin bir süpermarkette yer alan ürünlerden farkı olmadığını dile getirdi.

Kağıthane belediyesi sosyal market başvurusu

Birinci sınıf kalitede, orijinal ürünlerin ücretsiz şekilde sunulacağı Elden Gönüle Sosyal Yardım Marketi’nden yararlanmak isteyen vatandaşlar; belediyenin çağrı merkezini arayarak veya Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü üzerinden başvuruda bulunabilecek. Durum tespit ekiplerince evlerinde ziyaret edilerek ekonomik durumu incelenen vatandaşlardan başvurusu kabul edilenlere alışveriş kartı verilecek.

Otomatik olarak bu kartlara ailenin gelir durumuna göre puanlar yüklenecek. Aile kartındaki puanı miktarınca ürünü ücretsiz şekilde alabilecek. İhtiyaç sahiplerinin eğer mağduriyet derecelerinde değişiklik olmuş ise; kartlarına yüklenen alışveriş puanları da buna bağlı olarak güncellenecek.

Elden Gönüle Sosyal Yardım Marketi yeni yılda hizmete girmiş olacak.

Kağıthane belediyesi sosyal market başvurmak için TIKLAYIN

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu