Başvurular

İZENERJİ işçi alımı yapıyor 2022

İZENERJİ işçi alımı yapıyor 2022, iş başvuru bölümüzde İZENERJİ işçi alımı yapıyor ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. İZENERJİ işçi alımı yapıyor başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

İZENERJİ işçi alımı yapıyor

İZENERJİ, İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan şirketlerden biridir. İZENERJİ yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamı içinde çok sayıda işçi alımı yapacağını açıkladı. İZENERJİ ilan kapsamı içinde 85 güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 20 Ocak 2019 ile 27 Ocak 2019 tarihleri içinde başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler yazımız devamındadır.

İZENERJİ İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana gün içinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli olarak (daimi), geçici iş gücü isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak
  • Mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak
  • İzmir ve etrafında ikamet etmek
  • En az 1 yıl deneyim sahibi olmak

Başvuru sırasında adaylardan talep edilen belgeler aşağıda açıklanmıştır.

  • Özgeçmiş
  • ÖGG Kart Fotokopisi

Başvuru adresi : İzenerji A.Ş.

Telefon : 0232 411 77 00

Çalışma Adresi : Fuar İzmir / Gaziemir

Bu makalemizde İzenerji aracılığıyla yapılacak olan işçi alımı ile ilgili geniş bir şekilde başvuru bilgilerine yer verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurumca yayına giren bütün ilanlara İzenerji iş ilanları sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu