Başvurular

İstanbul Üniversitesi Personel Alımı Gerçekleştiriyor 2022

İstanbul Üniversitesi Personel Alımı Gerçekleştiriyor 2022, iş başvuru bölümüzde İstanbul Üniversitesi Personel Alımı Gerçekleştiriyor ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. İstanbul Üniversitesi Personel Alımı Gerçekleştiriyor başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

İstanbul Üniversitesi Personel Alımı Gerçekleştiriyor

İstanbul Üniversitesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamı içinde anlaşmali personel alımı yapacağını açıkladı. İstanbul Üniversitesi ilan kapsamı içinde 222 personel alımı yapacaktır. Adaylar ilana 10 ile 16 Temmuz 2018 tarihleri içinde başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgilere haberimiz devamından varabilirsiniz.

İstanbul Üniversitesi Personel Alımı İlanı 2018

KPSS-2018/7 İstanbul Üniversitesi- Cerrahpaşa Rektörlüğü İle İstanbul Üniversitesi Rektörlüğünün Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Yapmak İçin Adaylardan Tercih Alınacak İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörlüğünün ile İstanbul Üniversitesi Rektörlüğünün Sağlık Uygulama Araştırma Merkezlerinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası hükümleri ikaznca fiyatları Özel Bütçeden karşılanmak üzere anlaşmali pozisyonlarına yerleştirme yapmak maksadıyla adaylardan tercih alınacaktır. Adaylar tercihlerini, 10-16 Temmuz 2018 tarihleri içinde internet yoluyla ÖSYM’ye gönderebileceklerdir. İnternetten tercih gönderme işlemleri, 16 Temmuz 2018 tarihinde saat 23.59’da sona erecektir. Adaylar, tercihlerini KPSS-2018/7 Tercih Kılavuzunda bulunan kurallara göre, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden saat 16.00’dan bu yana T.C. Kimlik numaraları ve aday şifrelerini tercih ederek kendileri yapacaklardır.

Adayların tercih işlemleri için Ek’te bulunan kılavuzu dikkatle incelemeleri önem arz etmektedir.

Kamuoyuna saygıyla açıklamalur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI

TABLO 1 – TERCİH YAPILACAK SÖZLEŞMELİ POZİSYONLAR

KODU KURUM ADI POZİSYON

UNVANI*

İL ADI TEŞKİLAT POZİSYON

SAYISI

390163795 İstanbul Üniversitesl-Cerrahpaşa Rektörlüğü HEMŞİRE İSTANBUL MERKEZ 111
390168261 İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü HEMŞİRE İSTANBUL MERKEZ 111

Adayların bu anlaşmali pozisyonları tercih edebilmeleri için Hemşirelik lisans programından (MEZUNİYET ALAN KODU 3204) mezun olmaları gerekmektedir.

İstanbul Üniversitesi- Cerrahpaşa Rektörlüğü İle İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü

Bu makalemizde İstanbul Üniversitesi aracılığıyla yapılacak olan personel alımı ilanı ile ilgili başvuru formu, tarihleri ve şartları ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler paylaştık. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan personel alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu