Başvurular

İŞKUR’da 35 Bin 523 Personel Alımı İçin İlan Bulunuyor (Kadro Detayları)

İŞKUR’da 35 Bin 523 Personel Alımı İçin İlan Bulunuyor (Kadro Açıklamaları), iş başvuruları bölümünde İŞKUR’da 35 Bin 523 Personel Alımı İçin İlan Bulunuyor (Kadro Açıklamaları) ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. İŞKUR’da 35 Bin 523 Personel Alımı İçin İlan Bulunuyor (Kadro Açıklamaları) ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

İŞKUR’da 35 Bin 523 Personel Alımı İçin İlan Bulunuyor (Kadro Açıklamaları)

İŞKUR’da yayımlanan personel alım ilanlarını siz okuyucularımıza belirli aralıklarla aktarıyoruz. Türkiye geneli faaliyet gösteren özel sektör firmaları ile kamu kurumları aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanlarında onlarca pozisyon için personel alımı yapılıyor. 

Halen İŞKUR üzerinde yayımlanmış çok sayıda personel alım ilanı yer alıyor. Güncel rakam ise 35 bin 523; bu kadar iş ilanının içinde en fazla işçi pozisyonlarına alımlar yapılıyor. İşçi pozisyonlarının yanında sağlık personeli, ofis personeli, çeşitli meslek gruplarından pozisyonlar yer alıyor. 

Bizlerde siz okuyucularımız için Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanmış personel alım ilanlarında alım yapılacak meslek gruplarını bir araya getirdik. İşte o detaylar,

ALIM YAPILACAK MESLEK GRUPLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilanlara göre en fazla alım ilanı bulunan meslek grupları şunlar. 

Beden İşçisi (Genel) 6032, Satış Danışmanı / Uzmanı 1763, Temizlik Görevlisi 1760, Makineci (Dikiş) 1463, Kasiyer 891, Garson (Servis Elemanı) 866, Reyon Görevlisi 865, Konfeksiyon İşçisi 721, Güvenlik Görevlisi 689, Büro Memuru (Genel) 564, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi 499, Ön Muhasebeci 421, Şoför-Yük Taşıma 379, Dokuma Konfeksiyon Makineci 339.

İŞKUR İlanlarını görüntülemek için TIKLAYINIZ

İŞKUR personel alım ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu