Başvurular

İŞKUR Aracılığıyla 2042 Şoför ve Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Yayımlandı

İŞKUR Aracılığıyla 2042 Şoför ve Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Yayımlandı, iş başvuruları bölümünde İŞKUR Aracılığıyla 2042 Şoför ve Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Yayımlandı ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. İŞKUR Aracılığıyla 2042 Şoför ve Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Yayımlandı ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

İŞKUR Aracılığıyla 2042 Şoför ve Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Yayımlandı

İŞKUR özel sektör personel alım ilanlarında yapılan güncellemelerin ardından çok sayıda firma personel alımı yapacağını açıkladı. 

Yayımlanan bu personel alım ilanlarında bulunan Şoför ve Güvenlik Görevlisi kadrolarını haberimizin detay kısmında bir araya getirdik. Bu iki kadro için alım yapılacağı açıklanan branşlar ve ilanlara nasıl başvuru yapılacağına dair ayrıntı kısmı sizlerle paylaşmak istedik.

İŞKUR PERSONEL ALIM İLANLARI

İŞKUR’da yayımlanan personel alım ilanlarında hem Şoför hemde Güvenlik Görevlisi kadrosu için çok sayıda alım ilanı yer alıyor. Bu ilanlarda bulunan 11 Şoför branşı ile 6 Güvenlik Görevlisi branşını ve kontenjan ayrıntı kısmını aşağıda aktarıyoruz. 

Şoför Alım İlanları

İŞKUR’da yayımlanan personel alım ilanlarında şoför kadrosu için toplam 838 personel alım ilanı yayımlandı. Türkiye geneli yayımlanan personel alım ilanlarında bulunan ilanların kadro ve kontenjan bilgileri şu biçimde,

Kamyon Şoförü 45, Kamyonet Şoförü 11, Kurtarıcı Araç Şoförü 3, Makam Şoförü 2, Minibüs Şoförü 4, Otobüs Kaptanı (Şoförü) 1, Servis Şoförü (Okul) 6, Şoför (Yolcu Taşıma) 171, Şoför-Yük Taşıma 488, Tır-Çekici Şoförü 99, Traktör Şoförü 8.

Güvenlik Görevlisi Alım İlanları

Güvenlik Görevlisi kadrosu için yayımlanan personel alım ilanında ise alımların 6 farklı branşta yapılacağı açıklamaldu. Bu 6 farklı branş için ise toplam 1204 personel alımı yapılacağı ilan edildi. 

Güvenlik Amiri/Sorumlusu 1, Güvenlik Görevlisi 1053, Güvenlik Görevlisi (Silahlı) 90, Güvenlik Görevlisi (Silahsız) 40, Güvenlik Müdürü 1, Savunma Ve Güvenlik Meslek Elemanı 20.

BAŞVURU ŞARTLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanları özel sektör firmaları aracılığıyla yayımlandığından dolayı adayların bu ilanlara başvuru sırasında dikkat etmesi gereken hususlar oluyor. 

Firmalar ilanlarında aynı kadro için bile farklı şartlar talep edebiliyorlar. Bu bakımdan adayların ilanları firmalara göre incelemelerinde yarar var. Kamu İlanları olarak genel başlıkları ile sizlerle paylaşmak istedik.

Genel Şartlar

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Firmaların tespit ettiği özel koşulları sağlamak (Öğrenim, Deneyim, Yaş ve Sertifika), görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum aracılığıyla tespit edilen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu yanıtlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak yahut muaf tutulmak.

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

İlanlara başvuru yapacak adaylar başvurularını kurum yada firma aracılığıyla tespit edilen yöntemle yapacaklar. Bazı firmalar İŞKUR üzerinden başvuru yapılmasını talep ederken bazı firmalar ilan metninde iletişim detaylarını veriyor ve başvuruların şahsen yapılmasını istiyor.

İLAN METİNLERİNE ULAŞMAK

İlan metinlerine ulaşacak adaylar için aşağıda geniş bir şekilde anlatımı aktarıyoruz. 

1-) Kamu İlanları olarak verdiğimiz bağlantıyı tıklayarak İŞKUR İş İlanları Sayfasına ulaşın. 

2-) Açılan sayfada sağ üstte Meslek yazan yeri bulun.

3-) Meslek yazan alana hangi kadro için başvuruda bulunacaksanız adını yazın ve Ara butonuna basın. 

Misal verilecek olursa: Şoför yahut Güvenlik Görevlisi yazıp arattığınız o kadrolar için yayımlanan ilanların tamamına ulaşırsınız.

4-) Ayrıca olduğunuz şehri seçerek şehre görede arama uygulayabilirsiniz.

Resimli Gösterim

İŞKUR personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu