Başvurular

İŞKUR 35 Bin 515 Personel Alım İlanı (En Fazla Alım Yapılan Meslekler)

İŞKUR 35 Bin 515 Personel Alım İlanı (En Fazla Alım Yapılan Meslekler), iş başvuruları bölümünde İŞKUR 35 Bin 515 Personel Alım İlanı (En Fazla Alım Yapılan Meslekler) ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. İŞKUR 35 Bin 515 Personel Alım İlanı (En Fazla Alım Yapılan Meslekler) ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

İŞKUR 35 Bin 515 Personel Alım İlanı (En Fazla Alım Yapılan Meslekler)

Bilindiği üzere özel sektör firmaları ve kamu kuruluşları İŞKUR üzerinden yayımladıkları personel alım ilanları çok sayıda kadroda personel alımları yapıyorlar. Binlerce personel alımının yapıldığı İŞKUR İş İlanları ise gün aşırı güncelleniyor. 

Türkiye geneli çok sayıda özel sektör şifrketinın bunun yanında onlarca kamu kurumuda personel alım ilanlarını İŞKUR üzerinden açıklamayorlar. 

Kamuilanlari.com olarak bizlerde siz değerli okurlarımıza İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanları hem ilanı yayımlayan kurumlara göre hemde alım yapılacak kadrolara göre belirli aralıklarla aktarıyoruz. Bu haberimizin detay kısmında de siz okuyucularımıza İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanları alım yapılacak meslek gruplarına dair ayrıntı kısmını bir araya getirdik.

İŞKUR’DA EN FAZLA ALIM İLANI BULUNAN MESLEK GRUPLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanları ve alım yapılacak meslek grupları için yayımlanan ilan sayıları ayrıntı kısmı şu biçimde,

Beden İşçisi (Genel) 6206, Satış Danışmanı / Uzmanı 1872, Temizlik Görevlisi 1818, Makineci (Dikiş) 1281, Kasiyer 1145, Reyon Görevlisi 982, Garson (Servis Elemanı) 922, Güvenlik Görevlisi 713, Konfeksiyon İşçisi 659, Büro Memuru (Genel) 615, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi 601, Dokuma Konfeksiyon Makineci 530, Ön Muhasebeci 480.

İŞKUR KAMU GRUBU İLANLARI

İŞKUR üzerinden devlet kurumlarına yapılan personel alım ilanları. Ayrıca bazı kadrolar için yayımlanan özel sektör ilanları.

60 KPSS Şartıyla ve KPSS’siz Yayımlanan Belediye Personeli İlanları

İstanbul’da Bulunan Devlet Kurumları Binden Fazla TYP Personeli Alıyor

Özel Hastanelere Yüzlerce Personel Alım İlanı Yayımlandı

QNB Finansbank İŞKUR Destekli 75 Banka Personeli Alıyor

Çok Sayıda Belediye Başkanlığı KPSS Şartsız Personel Alım İlanı Yayımladı

İŞKUR Aracılığıyla Özel Sağlık Kuruluşlarına Ambulans Şoförü Alımı Yapılıyor

Personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu