Biyografiler

Irmak Arıcı kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Irmak Arıcı kimdir, biyografi kategorimizde 31.7.1996 doğumlu ve mesleği Şarkıcı olan Irmak Arıcı biyografisini paylaşalım istedik. Irmak Arıcı kimdir?, Irmak Arıcı nereli?, Irmak Arıcı kaç yaşında, tüm detaylar Irmak Arıcı biyografi makalemizde..

Başlıklar

Irmak Arıcı kimdir? – Biyografisi

Irmak Arıcı

Son zamanlarda kendi müzik piyasasında yer bulan isimlerden olan Irmak Arıcı, 31 Temmuz 1996 senesinde Çankırı’da dünyaya merhaba dedi. İlk eğitimlerini burada aldı. Esasen İzmirli şarkıcı buraya giderek Veterinerlik Fakültesi’nde eğitim görüp buradan mezun oldu. Amatör olarak,  You Tube kanalında paylaşımlar yapan, genç şarkıcı, bu mecrada seslendirdiği bir çok şarkısı trendler de yer alınca ismi duyulmaya başladı. Genç şarkıcının en fazla bi hayli beğeni alan parçası önceleri, Gece Gibi Gönlün, oldu. Daha sonra Mustafa Ceceli’yle birlikte seslendirdiği, Mühür şarkısı müzik platformlarında 1. sıraya kadar yükseldi. Bundan sonra iyice adını duyurmaya başaran genç şarkıcı müzik çalışmalarına sürdürmektedir. Arıcı’nın parçaları ilk kez Gece Gibi Gönlün, Mühür Mustafa Ceceli düet, Mevzum Derin, Kula Bela, Gün Ağarmadan Mustafa Ceceli düet, Yağmurum Ol ve 2022 son kez çıkardığı Söz Yaşları’dır.

Irmak Arıcı Esasen Nereli?

Genç şarkıcı Arıcı, aslen İzmirlidir.

Irmak Arıcı Ne Zaman Doğdu?

31 Temmuz 1996 senesinde Çankırı’da dünyaya gözlerini açtı.

Irmak Arıcı Boyu Kaç?

Irmak Arıcı, 1,68 cm boy uzunluğundadır.

Irmak Arıcı Kilosu Kaç?

Son dönemlerin dikkat çeken ismi Arıcı, 57 kg ağırlığı civarındadır.

Irmak Arıcı Yaşı Kaç?

1996 yılı doğumlu olduğundan, 2022 itibari ile 24 yaşındadır.

Irmak Arıcı Burcu Ne?

31 Temmuz günü doğan şarkıcı, Aslan burcu kadınıdır.

Irmak Arıcı Nereden Mezun?

Doğduğu Çankırı’da ilk ve ortaokul eğitimlerini bitirdi. Liseyi de burada okuduktan sonra, İzmir’de Veterinerlik Fakültesi’nde eğitim görüp buradan mezun oldu.

Irmak Arıcı Sevgilisi Var Mı?

Basına bu konu ile hiç yansımadığından bu konu ile ilgili bir bilgi yer almıyor.

Irmak Arıcı Şarkıları?

Arıcı’nın parçaları ilk kez Gece Gibi Gönlün, Mühür Mustafa Ceceli düet, Mevzum Derin, Kula Bela, Gün Ağarmadan Mustafa Ceceli düet, Yağmurum Ol ve 2022 son kez çıkardığı Söz Yaşları’dır.

Irmak Arıcı Instagram Hesabı?

390 bin takipçili Instagram hesabı @irmakarc.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu