Başvurular

İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN ONLINE PAZARYERİ WORKINDO.COM

İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN ONLINE PAZARYERİ WORKINDO.COM, iş başvuruları bölümünde İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN ONLINE PAZARYERİ WORKINDO.COM ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN ONLINE PAZARYERİ WORKINDO.COM ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN ONLINE PAZARYERİ WORKINDO.COM

Firmalardan personele inşaat sektörünün buluşma noktası Workindo.com, kararlı büyümesini sürdürerek hizmet çeşitliliğini artırdı.

“Bu Sitede İş Var” mottosuyla yola çıkan ve inşaat sektöründe ilk etapta firmalar, taşeronlar ve çalışanlar için kariyer çözümleri sunan Workindo, yaptığı satın almalar ve girişimlerle hizmet çeşitliliğini artırdı. 

Workindo.com yeni zamanda inşaat iş ilanlarının bunun yanında inşaat sektöründe ürün yahut hizmetlerin alım-satım ve kiralamaları, talep oluşumu, teklif toplama, e-ihale, hizmet satma-alma, ürün alma, ürün kiralama gibi bir çok hususta çözümler sunuyor.

Firma olarak her geçen gün büyüyerek sektöre katma değer sağlamaya sürdüklerinin altını çizen Workindo CEO’su Erhan Kocabaş, “Kariyer platformu olarak başladığımız yolculuğumuzda yeni girişimlerimizle bakış açımızı her geçen gün genişletiyoruz. Kazandığımız yeni perspektifler ufkumuzu açarak bizi farklı yatırımlara yöneltip daha da motive ediyor. Workindo.com olarak hem ulusalda hem de globalde firmaların, taşeronların ve çalışan personelin tüm gereksinimlerine yanıt verebilmeyi planlıyoruz. 

İnşaat ve alakalı sektörlerde ürün, hizmet alım-satım-kiralama vb. konuları tek çatı altında paylaşmak istedik. Artık Workindo.com üzerinden hizmet veren firmalar kendilerine basit bir şekilde talep bulabilirken, projeleri için ürün alıp satmak isteyen firmalar istedikleri ürünleri alıp, istediklerini satabilecek. Tadilattan, dekorasyona, altyapı hizmetlerinden peyzaja, elektik tesisatından ısı-ses yalıtımına bir projenin gereksinimi olan tüm çözümlere sitemiz üzerinden pratik olarak ulaşılabiliyor. 

Workindo.com’u bir nevi inşaat sektörünün online pazaryeri haline getirmek istiyoruz. Her geçen gün büyüyen işinde uzman ekibimizle bu hedeflerimize kısa vadede ulaşacağımızı ön görüyorum.” dedi.

Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin
0 Paylaşımlar

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu