Biyografiler

Hilmi Cem İntepe kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Hilmi Cem İntepe kimdir, biyografi kategorimizde 19 Mayıs 1992 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Hilmi Cem İntepe biyografisini paylaşalım istedik. Hilmi Cem İntepe kimdir?, Hilmi Cem İntepe nereli?, Hilmi Cem İntepe kaç yaşında, tüm detaylar Hilmi Cem İntepe biyografi makalemizde..

Başlıklar

Hilmi Cem İntepe kimdir? – Biyografisi

Hilmi Cem İntepe (Maria ile Mustafa Dizisi Mustafa)

Hilmi Cem İntepe aşağı yukarı herkesin bir dönem yakında zamandan tanıdığı isimler içinde yer alıyor. Hilmi Cem ilk kez televizyon ekranlarına Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Yetenek Sizsiniz adlı yarışmada dans kategorisinde yarıştı. Dikkatleri üzerinde toplayan Hilmi Cem’in hemen ardından Survivor 2013’te yarılmacı olduğu bilinmekte.Survivor 2013 ve Survivor All Star yarışmalarında bulunan Hilmi Cem yarışma bittikten sonra bir çok dizi ve film şirketinden oyunculuk teklifleri almaya başladı. Bu teklifleri sıra sıra değerlendiren Hilmi Cem İntepe’nin yaşamı ve biyografisi ise yeniden gündem oldu. Hilmi Cem İntepe kimdir,nerelidir,kaç yaşındadır? Boyu,burcu,kilosu ve daha fazlası ile siz değerli okurlarımız için derlenen makalemizde yer alıyor…

Hilmi Cem İntepe Mesleği Nedir?

Hilmi Cem İntepe’nin asıl mesleği dansçılıktır. Bunun bunun yanında Türkiye’nin salsa dansı branşlarında katıldığı yarışmalardan birincilikle ayrıldığı bilinmekte. Lakin katıldığı yarışma programlarının ardından oyunculuk yapmaya başladığı bilinmekte.

Hilmi Cem İntepe Ne Zaman Doğdu?

Hilmi Cem’in doğum tarihi 19 Mayıs 1992’dir.

Hilmi Cem İntepe Boyu Kaç?

Oyuncu Hilmi Cem’in boyunun 178cm olduğu bilinmekte.

Hilmi Cem İntepe Kaç Kilo?

Hilmi Cem edinilen bilgilere göre 75 kilo ağırlığındadır.

Hilmi Cem İntepe Kaç Yaşında?

Henüz 19 yaşındayken ekranlarda görmeye başladığımız Hilmi Cem şu anda 28 yaşındadır. (2022 yılı itibari ile)

Hilmi Cem İntepe Hangi Burç?

Hilmi Cem’in Boğa burcu erkeği olduğu bilinmekte.

Hilmi Cem İntepe İlişkisi Var Mı?

Survivor müsabakasında olduğu zamanlarda gene kendisi gibi yarışmacı olan Fatmagül ile bir ilişkisi olduğunu biliyorduk. Netleşmeyen bu söylemin ardından 2018 senesinde kendisinin Rodanthi Kaparou ile bir ilişki yaşadığı iddia edilmişti. Lakin bu ilişki ikisi aracılığıyla da kabul edilmemişti. Hilmi Cem’in şu anda bir ilişkisinin olmadığı yönünde tahminler mevcut.

Hilmi Cem İntepe Doğal Göz Rengi Nedir?

Hilmi Cem’in doğal göz rengi yeşildir.

Hilmi Cem İntepe Nereden Mezun Oldu?

Hilmi Cem’in Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nden mezun olduğu bilinmekte.

Hilmi Cem İntepe Nerede Doğdu?

Hilmi Cem’in Muğla’ya bağlı Yenice’de dünyaya gözlerini açtıği bilinmekte. 

Hilmi Cem’in Ailesi

Hilmi Cem’in anne ve babasının öğretmen oldukları bilinmekte. Bunun bunun yanında kendisi gibi oyunculuğa merak salmış Merve İntepe adında bir de kız kardeşi var.

Hilmi Cem’in Rol Aldığı Diziler Neler?

Muhteşem Yüzyıl

Ya İstiklal Ya Ölüm

Çalıkuşu

Tek Yürek

Bodrum Masalı

Hilmi Cem’in Survivor’da ki En Yakın Arkadaşı Murat Ceylan Kimdir?

Murat Ceylan ve Hilmi Cem’in arkadaşlığı, survivor yarışma tarihinin gördüğü en iyi ilişkilerden biriydi. Hilmi Cem ve Murat Ceylan hala görüşmeye sürdürmektelar.Murat Ceylan 15 Mayıs 1989 yılı doğumlu bir müzisyendir.Kendisinin İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden mezun olduğu bilinmekte.Murat Ceylan da tıpkı Hilmi Cem gibi yarışma bittikten sonra bir çok yapımda bulunmuş ve sunuculuk dahi yapmıştır. Murat Ceylan 183 cm boyundadır.

Hilmi Cem İntepe’nin Sosyal Medya Hesapları Nelerdir?

Oyuncu Hilmi Cem İntepe’nin instagram,twitter ve facebook hesabı yer alıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu