Başvurular

Hayat Kimya iş ilanları ve iş başvurusu 2022

Hayat Kimya iş ilanları ve iş başvurusu 2022, iş başvuru bölümüzde Hayat Kimya iş ilanları ve iş başvurusu ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Hayat Kimya iş ilanları ve iş başvurusu başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Hayat Kimya iş ilanları ve iş başvurusu

Hayat Kimya Sanayi A.Ş. temizlik kağıtları ve bebek bezi üretimi yapmakta olan ülkemizin en büyük firmalarından biridir. Alanında dünya çapında en büyük firmalardan bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Kökleri 1937 yılına uzanan firma Hayat Holding bünyesinde altında hizmet sağlamaktadır. Toplam 13 ülkede 29 üretim tesisi bulunan Hayat Kimya bünyesinde üretilen 39 üretim markası dünya çapında milyonlarca tüketiciye ulaştırılmaktadır. Hayat Kimya bünyesine ihtiyaçları sebebiyle çeşitli zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Hayat Kimya aracılığıyla yayına giren iş ilanları, iş olanakları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu ayrıntıları yazımız devamındadır.

 • Hayat Kimya İş İlanları 2022
 • Hayat Kimya İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Hayat Kimya İş İlanları 2022

Hayat Kimya 1987 senesinden bu yana ev bakım, hijyen, temizlik kağıtları ve bi hayli hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteriyor. Firmanın bünyesinde 8 bine yakın çalışan bulunmaktadır. Firma bu çalışanlara ek çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Firma yalnızca yurtiçi değil bunun yanı sıra çeşitli zamanlarda yurtdışı için de alımlar gerçekleştirmektedir. Aşağıda şirketin bünyesinde olan markaları görebilir ve hangi pozisyonlara alım yaptığına bakabilirsiniz.

 • Molfix İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Bebem
 • Molped İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Joly
 • Evony
 • Bingo İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Test
 • Has
 • Papia
 • Familia
 • Teno
 • Focus

Hayat Kimya aracılığıyla yayına giren yahut yayına girmesi olabilecek iş ilanları içinde; saha satış uzmanı, kimya mühendisi, kimyager, özel güvenlik görevlisi, şoför, forklift bakım teknikeri, üretim mühendisi, vasıfsız fabrika işçisi, enerji operatörü, muhasebe uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, işinde uzman deneyimsiz, yeni mezun adaylar iş başvurusu yapabilmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Hayat Kimya İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Hayat Kimya; Kastamonu Entegre yonga levha üretim tesisi, Kocaeli Bebem Bebek bezi fabrikası, Maglaj Bosna Hersek fabrikası, Blida Cezayir deterjan fabrikası, İran hijyenik ped ve bebek bezi fabrikası, Sokhna mısır bebek bezi fabrikası, Alabuga Rusya temizlik kağıdı fabrikası, Mersin temizlik kağıdı fabrikası, Kocaeli Arge merkezi gibi tesis ve fabrikalara sahiptir. Hayat Kimya bünyesinde çalışma olanağı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile dakikalar içinde kolay bir biçimde başvurularını yapabilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı aracılığıyla değerlendirilecektir. Bu makalemizde Hayat Kimya iş ilanları ile işe alım süreci ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Hayat Kimya İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER HAYAT KİMYA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, hayat kimya hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan hayat kimya açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu