Başvurular

Hastanelere 182 Ambulans Şoförü, Hasta Kabul Personeli ve Hasta Danışmanı Alınıyor

Hastanelere 182 Ambulans Şoförü, Hasta Kabul Personeli ve Hasta Danışmanı Alınıyor, iş başvuruları bölümünde Hastanelere 182 Ambulans Şoförü, Hasta Kabul Personeli ve Hasta Danışmanı Alınıyor ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Hastanelere 182 Ambulans Şoförü, Hasta Kabul Personeli ve Hasta Danışmanı Alınıyor ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Hastanelere 182 Ambulans Şoförü, Hasta Kabul Personeli ve Hasta Danışmanı Alınıyor

Sağlık kuruluşları, Hastaneler, Tıp Merkezleri yayımladıkları personel alım ilanları ile kadrolarında bir araya gelen açık pozisyonlara personel alımı yapıyorlar. 

Çeşitli platformlar üzerinden yayımlanan bu alım ilanlarını belirli aralıklarla siz okuyucularımıza açıklamayoruz. Bu haberimizin detay kısmında de siz okuyucularımız için 5 farklı pozisyon için Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilanları bir araya getirdik. 

Söz konusu alım ilanlarında yer kadro kontenjan bilgileri, alım yapılacak kadrolar için tespit edilen başvuru koşulları ve ilanlara başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken tüm ayrıntı kısmı sizlerle paylaşmak istedik. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ve Hasta Bakımı Teknisyeni, Hasta Danışmanı, Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi, Hasta Refakatçisi, Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı ve Ambulans Sürücüsü kadrolarına yapılacak alımlarda toplamda 182 personel alımı olacak. Alımlara ilişkin kontenjan ayrıntı kısmı şu biçimde,

Ambulans Sürücüsü kadrosu için 1 ilan yayımlanırken Hasta Danışmanı kadrosu için 45 personel alım ilanı yayımlandı. Sağlık kuruluşları yayımladıkları personel alım ilanlarında bunun bunun yanında 42 Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi alımı yapacaklarını açıkladılar. İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında bunun bunun yanında Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrosu için 87, Hasta Refakatçisi kadrosu için 2 ve Hasta Bakımı Teknisyeni kadrosu için ise 5 personel alımı bulunacağı bildirildi. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşullarını ana başlıkları ile aktarıyoruz. 

Adayların bu hususta dikkat etmeleri gereken bazı noktalar yer alıyor. Adaylar özellikle ilan metinlerinde bulunan özel şartların tamamını karşılamalılar. Bundan dolayı ilan metinlerinde bulunan tüm özel koşullar iyi incelenmeli. 

Türk vatandaşı olmak, Kadroların gerekliliklerine göre tespit edilen eğitim düzeysinden mezun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak yahut tecilli olmak Bilgisayar ve Office programlarını etkili bir biçimde kullanabilmek, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak. Adayların genel koşullarının bunun yanında bunun bunun yanında ilanlarda yer alabilecek tüm özel koşulları da sağlamalarını, istiyor. Bu koşullar öğrenim, deneyim, sertifika gibi alanlarda oluyor.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Bu alım ilanları İŞKUR üzerinden açıklamalduğundan adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapabilirler. Ayrıca sağlık kuruluşları ilan metinlerinde iletişim numarası veriyorlar. Bu numaralar aranarak da başvurulara ilişkin geniş bir şekilde bilgi edilenilebilinir. 

İLAN METİNLERİ

İlanlara ulaşmak isteyen adaylar aşağıda bulunan bağlantıları kullabilirler. 

* Aşağıda verdiğimiz bağlantı üzerinden İŞKUR İş İlanları Sayfasına ulaşın.

* İŞKUR İş İlanları Sayfasına Ulaşmak için TIKLAYINIZ

* Hangi Kadro için başvuru yapacaksanız kadronun adını yazın Ara butonuna basın

* Kadrolar; Hasta Bakımı Teknisyeni, Hasta Danışmanı, Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi, Hasta Refakatçisi, Hasta, Yaşlı Bakım Elemanı ve Ambulans Sürücüsü

Personel alım ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu