Başvurular

Günün Belediye Personeli Alım İlanları (En Az Lise Mezunu Memur, İlkokul Mezunu İşçi)

Günün Belediye Personeli Alım İlanları (En Az Lise Mezunu Memur, İlkokul Mezunu İşçi), iş başvuruları bölümünde Günün Belediye Personeli Alım İlanları (En Az Lise Mezunu Memur, İlkokul Mezunu İşçi) ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Günün Belediye Personeli Alım İlanları (En Az Lise Mezunu Memur, İlkokul Mezunu İşçi) ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Günün Belediye Personeli Alım İlanları (En Az Lise Mezunu Memur, İlkokul Mezunu İşçi)

Belediye Başkanlıkları yayımladıkları ilanlar ile personel alımlarına sürdürmektelar. Hergün geliştirilen bu ilanları siz okuyucularımıza her güncellemede açıklamayoruz. Bu haberimizin detay kısmında de siz okuyucularımıza yeni yayımlanan belediye personeli alım ilanlarını bir araya getirdik. 

KPSS ŞARTSIZ BELEDİYE PERSONELİ ALIM İLANLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan belediye personeli alım ilanlarında yer alaan açık kadrolar, alım yapılacak şehirler, başvuruların nasıl yapılacağı ayrıntı kısmı ve ilanlara dair tüm ayrıntı kısmı sizlerle paylaşmak istedik. 

Alım İlanı Yayımlayan Belediye Başkanlıkları

Türkiye İş Kurumu’na belediye personeli alımı yapacağını bildiren belediye başkanlıkları içinde; Gümüşhane Kelkit Belediyesi, Kayseri Pınarbaşı Belediyesi, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Diyarbakır Kocaköy Belediyesi, Aydın Koçarlı Belediyesi yer alıyor.

Alım Yapılacağı İlan Edilen Belediye Personeli Kadroları

Yukarıda bulunan belediye başkanlıkları aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanlarında bulunan açık kadrolar şunlar; Büro Memuru, Büro İşçisi, Cankurtaran, Otobüs Şoförü, Belediye İşçisi yer alıyor. 

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

5 farklı belediye başkanlığı aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını belediyelerin insan kaynakları genel müdürlüklerine şahsen yapacaklar. Belediye başkanlıkları yayımladıkları ilanlarında ilana başvurular için gerekli evrakları yayımlıyorlar.

Bu evrakların teslimi ile belediye personeli alım ilanlarına başvurular tamamlanıyor. Lakin burada önemle üstünde durulması gereken husus  başvuru süreçleri. Zira belediyeler 3 4 günlük süreçlerde ilanlarını yayımlıyorlar. Adayların buna dikkat etmesi gerekiyor.

GENEL KOŞULLARI

Bilindiği üzere belediye personeli alım ilanlarında belirleyeci olan koşullar özel koşullar. Lakin bu koşullar her kurum kadro için değişiyor. Hatta belediyeler aynı kadrolar için çok değişik koşullar talep edebiliyorlar. Bu koşullar ana başlıkları ile şöyle;

Belediyeler aracılığıyla yayımlanan ilanlarda bulunan pozisyonlar için tespit edilen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, yaş, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum aracılığıyla tespit edilen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu yanıtlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak yahut muaf tutulmak.

İLAN METİNLERİ

Gümüşhane Kelkit Belediyesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kayseri Pınarbaşı Belediyesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Mersin Büyükşehir Belediyesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Diyarbakır Kocaköy Belediyesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Aydın Koçarlı Belediyesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

İl İl KPSS Şartsız Belediye Memuru ve İşçisi Alım İlanları Listesi

Belediye Personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu