Başvurular

GİB Vergi Dairesi KPSS’siz ve Lise Mezunu Personel Alımı Yapacağını İlan Etti

GİB Vergi Dairesi KPSS’siz ve Lise Mezunu Personel Alımı Yapacağını İlan Etti, iş başvuruları bölümünde GİB Vergi Dairesi KPSS’siz ve Lise Mezunu Personel Alımı Yapacağını İlan Etti ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. GİB Vergi Dairesi KPSS’siz ve Lise Mezunu Personel Alımı Yapacağını İlan Etti ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

GİB Vergi Dairesi KPSS’siz ve Lise Mezunu Personel Alımı Yapacağını İlan Etti

Farklı kamu kurumları aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanlarını siz okuyucularımız ile buluşturmaya sürdürmekteuz. Kamu İlanları olarak bu haberimizin detay kısmında de siz ziyaretçilerimiz için vergi dairesi aracılığıyla yapılacak alımlara dair ayrıntı kısmı paylaşmak istedik. 

İlan yayımlanan kurum, alım yapacağı kadro ve o kadrolar için tespit edilen başvuru şartları. 

GİB VERGİ DAİRESİ PERSONEL ALIMI

Manisa Vergi Dairesi Başkanlığı, Türkiye İş Kurumu aracılığıyla paylaşılan ilan sayfasında bir açıklama yayımladı.

Gelir İdaresi Başkanlığı’na bağlı olan kurum aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanında lise mezunu personel alımı bulunacağı açıklamaldu. KPSS puan şartının da olduğu memur alım ilanına adaylar 60 KPSS ve üzeri puana sahipler ise başvuru yapabilecekler. 

Alım Yapılacak Kadro: Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Elemanı olarak bilgisi verildi. 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Söz konusu personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını yapmadan önce kurum aracılığıyla tespit edilen tüm başvuru şartlarına haiz olmak durumdalar. 

Gelir İdaresi Başkanlığı’na bağlı Manisa Vergi Dairesi Başkanlığı’nca yayımlanan personel alım ilanına göre Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Elemanı kadrosuna yapılacak olan personel alım ilanı başvuru şartları sizlerle. 

İlana Başvuru Yapabilmek İçin

Adayların Türk vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, görevine engel olacak sağlık sorunu bulunmaması, güvenlik soruşturması arşiv araştırması sonucu olumlu olması, erkek adaylar için askerlikle ilişiğinin olmaması gibi genel şartları sağlamaları gerekiyor. 

İlan için belirleyici olan koşullar ise;

Adayların en az ve en fazla Ortaöğretim düzeyinden mezun olması gerekiyor. Bunun anlamı ilana yalnızca lise mezunu adaylar başvuru yapabilir. Bunun bunun yanında ilanda başvuru yapacak adaylarıon 18 yaşından büyük olması ve 30 yaşından ufak olması gerektiği bildirildi. 

İlan Metni Görsel GösterimİLANA BAŞVURU İŞLEMLERİ

Manisa Vergi Dairesi personel alım ilanı başvuruları İŞKUR üzerinden yapılacak. İlana son başvuru tarihi 8 Temmuz olarak bilgisi verildi. İlana İŞKUR’da ulaşmak isteyen adaylar; İŞKUR İş İlanları arama sayfası üzerinden aşağıda bulunan ilan numası ile arama yapabilirler.

İlan Numarası: 00005046836

Kamuilanlari.com 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu