Başvurular

Et ve Süt Kurumu Engelli İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı 2022

Et ve Süt Kurumu Engelli İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı 2022, iş başvuru bölümüzde Et ve Süt Kurumu Engelli İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Et ve Süt Kurumu Engelli İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Et ve Süt Kurumu Engelli İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Et ve Süt Kurumu yayınlamış olduğu ilan ile engelli işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Et ve Süt Kurumu işçi alımı ilanı kapsamı içinde büro işçisi alımı yapacaktır. Adayların lisans mezunu olmaları gerekmektedir. İlana başvuru yapmak isteyen adaylar 24 Mayıs tarihine kadar ilana başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru tarihleri, başvuru formu ve son başvuru tarihi gibi geniş bir şekilde ilan bilgilerine haberimizin devamından varabilirsiniz.

Et ve Süt Kurumu Engelli İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana 10 gün içinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden yahut www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplerde 2016 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) sonuçları geçerlidir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı yahut sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler yahut yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada bulunan diğer bireyler listelere dahil edilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak bireylerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içinden öncelik belge tarihlerine göre talep rakamının üç katını geçmeyecek biçimde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Merkezi sınav kapsamı içinde müracaat eden adaylar içinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep rakamının üç katı olacak biçimde düzenlenecek nihai listede bulunan bireylerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen bireylere yazılı yahut sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu aracılığıyla adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli olarak yahut geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir nedenler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden yahut kamuda sürekli olarak işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik ile ilgilin ikinci kez yararlanılamaz.

Adayların bulaşıcı hastalığı olmadığını ve sağlık durumunu sağlık kurulu raporu ile belgelemeleri gerekmektedir. Rapor işe alınacaklardan ardından talep edilecektir.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Büro İşçisi

Çalışma Adresi : YÜZÜNCÜ YIL İŞÇİ BLOKLARI MAHALLESİ MUHSİN YAZICIOĞLU CADDESİ NO:51/B  06530 ÇANKAYA ANKARA / TÜRKİYE

Bu makalemizde Et ve Süt Kurumu aracılığıyla yayına giren engelli işçi alımı ilanı ile ilgili başvuru formu, başvuru şartları gibi geniş bir şekilde ilan detaylarını paylaştık. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum aracılığıyla yayına giren ilanlara Et ve Süt Kurumu İş İlanları sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER ENGELLİ İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, engelli işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan engelli işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu