Başvurular

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi personel alımı ve iş ilanları 2022

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi personel alımı ve iş ilanları 2022, iş başvuru bölümüzde Eskişehir Büyükşehir Belediyesi personel alımı ve iş ilanları ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi personel alımı ve iş ilanları başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi personel alımı ve iş ilanları

Ülkemizin en güzide şehirlerinden bir tanesi olan Eskişehir, 2022 yılı sayılarıyla 1 milyona ulaşan nüfusa sahiptir. İçerisinde Osmangazi Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi bulunmasından dolayı şehir bir öğrenci kenti hüviyetini taşımaktadır. Belediye başkanlığı görevini uzun süredir Yılmaz Büyükerşen aracılığıyla yürütülen Eskişehir, ülkemizin örnek belediyelerinden bir tanesi olarak gösterilmektedir.  9 Eylül 1993 senesinde yayımlanan 504 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile Eskişehir, büyükşehir olmuştur. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi aracılığıyla yapılan açıklama ile 2022 yılı içinde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştireceğini dile getirdi. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgilere haberimizin devamından varabilirsiniz.

 • Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Güncel İş İlanları 2022
 • Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Güncel İş İlanları 2022

Belediye personel alımları belediyelerin kendi bütçelerinden finanse edilmektedir. Eskişehir Belediyesi yapacak olduğu çok sayıda personel alımı bütçesini şimdiden oluşturmuş durumda. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilanının yakın günlerde yayımlanması bekleniyor. Yapılan bilgilendirmede belediye işçi alımı için herhangi bir sınav yapılmayacağı ve başvuru şartlarını sağlayan adaylar içinden mülakat yöntemi ile alımların gerçekleştirileceği altı çizildi. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi zabıta memurundan, temizlik işçisine, güvenlik görevlisinden, sekretere, mühendisten, veterinere kadar çok sayıda eleman alımı gerçekleştirecek.   Belediye personel alımı ilanı yakın günlerde yayımlanacak fakat o zamana kadar Eskişehir’de bulunan kamu kurum ve kuruluşları ile mühim özel şirketlerin iş ilanları aşağıda bulunmaktadır. Bunlara da göz gezdirebilirsiniz.

Facebook üzerinden Eskişehir İline Özel İlanları Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

 • Eskişehir Belediyesi Eski Hükümlü İşçi Alımı İçin TIKLAYIN
 • Eskişehir Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • Eskişehir Belediyesi Sabıkalı / Eski Hükümlü İşçi Alımı İçin TIKLAYIN
 • Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Geçici İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Beden İşçisi Alımı İçin TIKLAYIN
 • Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Haberi İçin TIKLAYIN
 • Eskişehir Su ve Kanalizasyon İdaresi (ESKİ) İş İlanları İçin TIKLAYIN

Belediyeye bağlı iştiraklere ait iş ilanları aşağıda bulunmaktadır.

Espark A.Ş. İş İlanları İçin TIKLAYIN

Ülkemizin nüfus yoğunluğu en fazla olan şehirlerinden bir tanesi olan Eskişehir, belediyecilik alanında diğer illerimize örnek olmaya sürdürmektedir. Bu başarısını yalnızca yönetim kadrosuna değil, kadrosuna katmış olduğu kaliteli personelleri titizlikle seçmesine bağlıdır. Bu bağlamda Eskişehir Büyükşehir Belediyesi insan kaynakları departmanı büyük bir özveri ile çalışmalarına sürdürmekte ve en verimli personelleri seçmektedir. 2022 senesinde Eskişehir Büyükşehir Belediyesi bünyesine çok sayıda işçi alımı, eleman alımı gerçekleştirilecek. Edindiğimiz bilgilere göre aşağıda bulunan ilçelere de alımlar yapılacak ve başvurular toplanacak. İşte o ilçelerin listesi..

 • Alpu
 • Beylikova
 • Çifteler
 • Günyüzü
 • Han
 • İnönü Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Mahmudiye
 • Mihalgazi
 • Mihalıççık
 • Odunpazarı
 • Sarıcakaya
 • Seyitgazi
 • Sivrihisar
 • Tepebaşı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi aracılığıyla verilen iş ilanlarına göz gezdirdiğimizde, son haftalarda ebe, hemşire, mühendis, sekreter, temizlik işçisi, güvenlik görevlisi, sekreter, itfaiyeci, sosyolog gibi bölümlere çok sayıda alımların yapıldığını görebiliriz. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu şartları, iş başvurusu yapılacak olan kadro ve pozisyona göre değişmektedir. Yukarıda Eskişehir ilinde kamu kurum ve kuruluşlarınca en son verilen iş ilanlarını paylaştık. Harici olarak belediye bünyesinde yapılan tüm açıklamaları sitemiz üzerinde yayınlamaktayız. Bu ilanları kaçırmamak için ise aşağıda bulunan sosyal ağlardan www.devlette.com adresimizi takibe almayı unutmayın. Bunun dışında Belediyenin insan kaynakları gibi çeşitli departmanlarına yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmemektedir. Bundan dolayı Eskişehir Belediyesi bünyesinde çalışma olanağı elde etmek için iş ilanlarının yayına girmesinı beklemeli ve söz edeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu makalemizde Eskişehir BB aracılığıyla yayınlanmış olan iş ilanları ile işe alım süreci ile ilgili bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ESKİŞEHİR İŞ İLANLARI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, eskişehir iş ilanları hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan eskişehir iş ilanları açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu