Biyografiler

Eda Nur Hancı kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Eda Nur Hancı kimdir, biyografi kategorimizde 23 Ocak 1996 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Eda Nur Hancı biyografisini paylaşalım istedik. Eda Nur Hancı kimdir?, Eda Nur Hancı nereli?, Eda Nur Hancı kaç yaşında, tüm detaylar Eda Nur Hancı biyografi makalemizde..

Eda Nur Hancı kimdir? – Biyografisi

Eda Nur Hancı (Çok Güzel Hareketle Bunlar 2)

BKM Mutfak ekibinin kurduğu eğlence programı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ‘nin oyuncu kadrosu son haftalarda epey merak edilir oldu. Sevilen programın  tecrübeli karakterlerinin hayatlarını siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Bu makalemizde da genç ve tecrübeli oyuncu Eda Nur Hancı’nın biyografisini anlatıyoruz. Eda Nur Hancı kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Ne zaman dünyaya geldi? Ne okudu? Boyu ve kilosu kaç? Burcu ne? İlişkisi var mı? Sosyal medya hesapları nelerdir? gibi soruların yanıtları makalemizde. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 seyredenleri buyurun yazımıza…

Eda Nur Hancı Mesleği Nedir?

Eda Nur Hancı doğaçlama tiyatro yaptı ve Youtube ‘ta metin yazarlığı yaptı. Kendi yazdığı oyunda da oynayan Hancı  ardından BKM Mutfak ekibinin oyuncu seçmesine katıldı ve oyunculuğa başladı.

Eda Nur Hancı Nereden Mezun Oldu?

Hancı Terakki Vakfı Okulları Şişli Terakki Lisesi’nde 1 yıl hazırlıkla okudu. Lisenin başında dil öğrenmek ve geliştirmek için Kanada ve Amerika ‘ya gitti ve burada kaldı.  Liseye döndüğünde okulun tiyatro kursunda amatörce yaptığı oyunculuğa sürdü. Daha sonra oyunculuğu sürdürmek için Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde Oyunculuk eğitimi aldı. Daha sonra Galatasaray Üniversitesi’nde Fransızca Felsefe Bölümü okudu. Üniversite okuduğu esnada oyun çevirileri yaptı ve Youtube’ta metin yazarlığı yaptı.

Eda Nur Hancı Nerede Doğdu?

Eda Nur Hancı İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı.

Eda Nur Hancı Ne Zaman Doğdu?

Eda Nur Hancı 23 Ocak 1996 tarihinde dünyaya geldi.

Eda Nur Hancı Kaç Yaşında?

Genç oyuncu 24 yaşındadır.

Eda Nur Hancı’nın Boyu Ve Kilosu Kaç?

Hancı 1.74 boy uzunluğunda ve 60 kilo ağırlığındadır.

Eda Nur Hancı’nın Göz Rengi Ne?

Güzel oyuncu yeşil göz rengine sahiptir.

Eda Nur Hancı’nın Burcu Ne?

Oyuncu Hancı kova burcu kadınıdır.

Eda Nur Hancı’nın İlişkisi Var Mı?

Yetenekli oyuncu Eda Nur Hancı’nın sevgilisinin olup olmadığı bilinmemekte.

Eda Nur Hancı’nın Sosyal Medya Hesapları?

100.9 bin takipçili instagram hesabı: @edanurhanci

1779 takipçili twitter hesabı: @EdaNurHanc1

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu