Biyografiler

Ebru Akel kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Ebru Akel kimdir, biyografi kategorimizde 01.03.1976 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Ebru Akel biyografisini paylaşalım istedik. Ebru Akel kimdir?, Ebru Akel nereli?, Ebru Akel kaç yaşında, tüm detaylar Ebru Akel biyografi makalemizde..

Başlıklar

Ebru Akel kimdir? – Biyografisi

Ebru Akel

Sunduğu programlar ve yer aldığı dizilerle takdir edilen Ebru Akel 1 Mart 1976 senesinde İzmir Alsfakat’ta dünyaya merhaba dedi. Doğduğu mahalledeki Gazi İlkokulda ilk eğitim yaşamını bitirdiktan sonra 9 Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü’nde lise ve lisans eğitimini tamamlayıp buradan mezun oldu. Annesi İzmir’de bir dönem Ak Partinin İl Başkan Yardımcısı ve Halkla İlişkiler Başkanı olarak görev alan Nedret Akel’dir. Babası yine İzmir’in tanınan simalarında eski tekstilcilerden Selahattin Akel’dir. 2 ablası olan sunucu ailenin en küçüğüdür. Ablalarının isimler ise Deniz ve Şeniz’dir. İlk dizisi Son Söz Sevginin isimli yapımdan sonra Kara Melek, İlk Göz Ağrısı, Gölge Çiçeği, Azap Yolu ve Küçük Sırlar gibi dizilerde de yer aldı. Güzel sunucu Konuşan Hayvanlar ve Organize İşler gibi yapımlarda sinemada boy gösteri. Sunuculuk yaptığı bazı programlar şunlardan oluşmaktadır; Motor Life, Sihirli Ayna, Hepsi Gerçek, Ben Evleniyorum, Gelinim Olur Musun? ve Bu Tarz Benim gibi programlardır.

Ebru Akel Ne Zaman Doğdu?

1 Mart 1976 senesinde dünyaya gözlerini açtı.

Ebru Akel Boyu Kaç?

Uzun boyu ile dikkat çeken sunucu 1,72 cm boy uzunluğundadır.

Ebru Akel Kaç Kilo?

Fit vücuda sahip olan sunucu 60 kg ağırlığı civarındadır.

Ebru Akel Kaç Yaşında?

1976 yılı doğumlu olduğu için 2022 itibari ile 44 yaşındadır.

Ebru Akel Sevgilisi Kim?

Geçen aylarda boşanan Akel halen bir birliktelik ile gündem olmadı.

Ebru Akel Eski Eşi?

İş adamı Özer Sfakat ile 2012 senesinde dünya evine girip geçtiğimiz yaz ayında tek celsede boşandı.

Ebru Akel Burcu Ne?

1 Mart günü dünyaya geldiğu için Balık burcu kadınıdır.

Ebru Akel Nereden Mezun?

Doğduğu mahalledeki Gazi İlkokulda ilk eğitim yaşamını bitirdiktan sonra 9 Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü’nde lise ve lisans eğitimini tamamlayıp buradan mezun oldu.

Ebru Akel Nerede Doğdu?

1 Mart 1976 senesinde İzmir Alsfakat’ta dünyaya merhaba dedi.

Ebru Akel Esasen Nereli?

Doğduğu yer olan İzmirlidir.

Ebru Akel Ailesi?

Annesi İzmir’de bir dönem Ak Partinin İl Başkan Yardımcısı ve Halkla İlişkiler Başkanı olarak görev alan Nedret Akel’dir. Babası yine İzmir’in tanınan simalarında eski tekstilcilerden Selahattin Akel’dir. 2 ablası olan sunucu ailenin en küçüğüdür. Ablalarının isimler ise Deniz ve Şeniz’dir.

Ebru Akel Çocuğu?

Özer Sfakat ile olan evliliğinden 2013 senesinde doğan çocuklarına Eren ismini verdiler.

Ebru Akel Oynadığı Diziler?

İlk dizisi Son Söz Sevginin isimli yapımdan sonra Kara Melek, İlk Göz Ağrısı, Gölge Çiçeği, Azap Yolu ve Küçük Sırlar gibi dizilerde de yer aldı.

Ebru Akel Oynadığı Filmler?

Güzel sunucu Konuşan Hayvanlar ve Organize İşler gibi yapımlarda sinemada boy gösteri.

Ebru Akel Sunduğu Programlar?

Sunuculuk yaptığı bazı programlar şunlardan oluşmaktadır; Motor Life, Sihirli Ayna, Hepsi Gerçek, Ben Evleniyorum, Gelinim Olur Musun? ve Bu Tarz Benim gibi programlardır.

Ebru Akel Instagram Hesabı?

789 bin takipçili hesabı @ebruakel.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu