Başvurular

DPB’de İlan Edilen Sözleşmeli Personel, Kadrolu Kamu İşçisi Alım İlanları

DPB’de İlan Edilen Sözleşmeli Personel, Kadrolu Kamu İşçisi Alım İlanları, iş başvuruları bölümünde DPB’de İlan Edilen Sözleşmeli Personel, Kadrolu Kamu İşçisi Alım İlanları ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. DPB’de İlan Edilen Sözleşmeli Personel, Kadrolu Kamu İşçisi Alım İlanları ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

DPB’de İlan Edilen Sözleşmeli Personel, Kadrolu Kamu İşçisi Alım İlanları

Devlet kurumları, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla ilanlar yayımlıyorlar. Kadrolarında personel açığı bulunan pozisyonlara personel alımı yapmak isteyen kamu kurumları çeşitli statülerde ilanlar yayımlıyorlar. 

Kamu İlanları olarak bu haberimizin detay kısmında siz okuyucularımıza, Devlet Kurumlarının KPSS şartı olmadan yahut KPSS puan sıralaması esasına göre yayımladıkları kadrolu işçi ve anlaşmali personel alım ilanlarını bir araya getirdik. 

Söz konusu alım ilanlarını yayımlayan kurumlar ve alım ilanlarında bulunan ayrıntı kısmı genel başlıkları ile siz değerli okurlarımıza aşağıda aktarıyoruz. 

ALIM YAPACAĞINI İLAN EDEN KURUMLAR

Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla personel alım ilanı yayımlayan kurumlar ve ilan ayrıntı kısmı şu biçimde,

Sözleşmeli Personel Alım İlanları

Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayımlanan anlaşmali personel alım ilanlarında 4 kurumun ilanı yer alıyor. Bu kurumlar Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 71 anlaşmali personel alımı yapacak. Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı 1 anlaşmali personel alımı yapacak. Bunun bunun yanında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 9 anlaşmali personel alımı için ilan yayımlarken Dışişleri Bakanlığı 1 anlaşmali personel alımı yapacağını açıkladı. 

Sürekli İşçi Alım İlanları

Devlet Personel Başkanlığı’nın web sayfası üzerinden yayımlanan sürekli olarak işçi alım ilanlarında 3 kurumun ilanı yer alıyor. Bu kurumlar ve yayımladıkları ilan sayısı şu biçimde, TCDD Genel Müdürlüğü paylaşımı yaptığı personel alım ilanında 356 sürekli olarak işçi alımı yapacağını açıkladı. İlanda KPSS şartı yer almıyor. Bunun bunun yanında Et ve Süt Kurumu paylaşımı yaptığı ilanında 2 işçi alımı yapacağını açıkladı. Yayımlanan diğer ilanda Makine Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü paylaşımı yaptığı ilanında 1 sürekli olarak işçi alımı yapacağını açıkladı. 

MEMUR İŞÇİ ALIMI BAŞVURU KOŞULLARI

Devlet kurumlarında çalışmak isteyen adayların sağlamaları istenen başvuru koşulları;

Türk Vatandaşı olmak, Her kadro için tespit edilen yaş şartını sağlamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Askerlikle ilgisi bulunmamak yahut askerlik çağına gelmemiş olmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak (Yapılacak sınavlar sonucu başarılı olan ve Emniyet Teşkilatına atanmaya hak kazanan adaylardan istenilecek), Sağlık Yönetmeliğinde gösterilen sağlık şartlarını taşımak. Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçları olumlu olmak.

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Söz konusu personel alım ilanlarına dair tüm ayrıntı kısmı görüntülemek isteyen adaylar aşağıda bulunan bağlantıları kullanabilirler. 

Sivas Üniversitesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Tarım Kredi Kooperatifleri personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Çevre Bakanlığı Personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

YTB anlaşmali personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

TCDD işçi alım için TIKLAYINIZ

MKEK sürekli olarak işçi alım ilanı için TIKLAYINIZ

Et ve Süt Kurumu işçi alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu