Başvurular

Devlet Su İşleri (DSİ) İŞKUR’da Memur Alım İlanı Yayımladı

Devlet Su İşleri (DSİ) İŞKUR’da Memur Alım İlanı Yayımladı, iş başvuruları bölümünde Devlet Su İşleri (DSİ) İŞKUR’da Memur Alım İlanı Yayımladı ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Devlet Su İşleri (DSİ) İŞKUR’da Memur Alım İlanı Yayımladı ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Devlet Su İşleri (DSİ) İŞKUR’da Memur Alım İlanı Yayımladı

Devlet Su İşleri (DSİ), İŞKUR üzerinden bir ilan yayımlayarak tek bir kadrodan 1 personel alımı yapacağını açıkladı. 

DSİ aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanında alımların Puantör kadrosuna yapılacağı bilgisi verildi. Puantör olarak işe alınacak personel kurumun alakalı birimlerinde işe giriş çıkış yapan personellerin takibi yapacak. 

Eski Hükümlü yahut Terörle Mücadele Kapsamında yaralanan adayların başvuru yapabileceği ilana ilişkin tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza aktarıyoruz. 

DSİ PERSONEL ALIM İLANI

DSİ aracılığıyla yayımlanan Puantör alım ilanına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşullarını Kamu İlanları olarak siz değerli okurlarımıza aşağıda aktarıyoruz. 

Söz konusu alım ilanı KPSS puan sıralaması esasına göre yapılacak. Kurum bu bağlamda ilana başvuru yapacak adaylardan en az 60 KPSS puanına sahip olmalarını istiyor. 

Bu hususta DSİ aracılığıyla İŞKUR’da yayımlanan başvuru koşulu şu biçimde, ”Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi isteklerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan alakalı KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü ve/yahut terörle karşılaşmada malul sayılmayacak biçimde yaralanan işçi isteklerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu bireylerin EKPSS/KPSS’ye girmiş olmaları yeterli gelmektedir.”

Diğer Şartlar

İlana başvuruda bulunacak adayların sağlamaları istediğimiz diğer başvuru koşulları şu biçimde, Türk vatandaşı olmak, en az lise ve dengi okuldan mezun olmak, 18 yaşından büyük olmak, görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak. 

İlana başvuru yapacak adayların bunun bunun yanında alım yapılan persoenllerin Antalya’da vazifeye ekranlara gelecek olma durumunu göz önünde bulundurmaları gerekiyor. 

BAŞVURU SÜRECİ

Söz konusu personel alım ilanına başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 22 Mart olarak bilgisi verildi. Kura ile alım yapılacak olan ilana başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR aracılığıyla bildirecekler.

İlan metni için TIKLAYINIZ

İŞKUR’da yayımlanan memur alım ilanlarından anında haberdar olmak için

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu