Başvurular

Devlet Malzeme Ofisi (DMO) Personel Alımı Yapacağını Açıkladı 2022

Devlet Malzeme Ofisi (DMO) Personel Alımı Yapacağını Açıkladı 2022, iş başvuru bölümüzde Devlet Malzeme Ofisi (DMO) Personel Alımı Yapacağını Açıkladı ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Devlet Malzeme Ofisi (DMO) Personel Alımı Yapacağını Açıkladı başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Devlet Malzeme Ofisi (DMO) Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Devlet Malzeme Ofisi veya bilinen kısa ismi ile DMO yayınlamış olduğu ilan ile personel alımı gerçekleştireceğini açıklamıştır. Devlet Malzeme Ofisi personel alımı ilanı kapsamı içinde matbaa teknisyeni ve baskı sonrası operatörü alımı yapacaktır. Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından en az 60 puan almış olmaları aranılan şartlardan bazılarıdır. İlana başvuru yapmak isteyen adaylar 31 Mart 2017 tarihi mesai sonuna kadar başvurularını gerçekleştirmelidirler. Devlet Malzeme Ofisi personel alımı ilanı ile ilgili başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları ile ilgili geniş bir şekilde bilgi haberimiz devamında bulunmaktadır.

Devlet Malzeme Ofisi Personel Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana 10 gün içinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden yahut www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler yahut yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada bulunan diğer bireyler listelere dahil edilecektir. İş yerine ismi bildirilen bireylere sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu aracılığıyla adaylara yazılı olarak bildirilecektir.Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

Matbaa Teknisyeni Alımı : Sürekli form baskı makinelerinde basılan çok nüshalı işlerin harmanlanması,ofset sistemli sürekli olarak form ve tabaka baskı makinelerinde basılacak matbuaların baskısını ve bunun bunun yanında diğer verilecek görevleri yapmak üzere operatör alınacaktır.Tercihen alanında 2 yıl tecrübe sahibi olmak (belgelendirmek koşuluyla) Meslek lisesi Matbaa bölümü (ofset baskı) mezunu olmak,işin niteliğinin gerektirdiği üzere bedensel ve zihinsel engeli bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı yada bulaşıcı hastalığı bulunmamak, (sınavda başarılı olanların alakalı mevzuat gereğince iş yeri hekimi aracılığıyla “ilk işe giriş muayeneleri” yapılacaktır.Sağlık kurumunun yapacağı işe uygun olmadığı tespit edilenler işe başlatılmayacaktır.(Meslek Hastalıkları Hastanesinde yaptırılacak tahlil ve tetkiklerin masrafları işletme aracılığıyla karşılanacaktır.)2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş yahut İş yerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak, Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama yahut kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,Kamu kurum ve kuruluşlarının özel kanunlarında bulunan özel şartları taşımak.Yazılı ve Sözlü (uygulamalı) sınav yapılacaktır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Matbaa Teknisyeni

Baskı Sonrası Operatörü Alımı : Klasör Atölyemizde mevcut; PCV Kaplama Makinaları, PVC Cep Kayrak ve Etiket Makinası, Kenar, Köşe Koruma Rayı Çakma Makinası ve Mekanizma ve Aksesuarları Çakma makinelerinde çalışmak ve diğer verilecek görevleri yapmak üzere Operatör alınacaktır.Tercihen alanında 2 yıl tecrübe sahibi olmak (belgelendirmek koşuluyla) Meslek lisesi Matbaa bölümü (Baskı Sonrası) mezunu olmak,İşin niteliğinin gerektirdiği üzere bedensel ve zihinsel engeli bulunmamak,Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı veya bulaşıcı hastalığı bulunmamak, (Sınavda başarılı olanların İlgili mevzuat gereğince İş yeri Hekimi aracılığıyla “İlk İşe Giriş Muayeneleri” yapılacaktır. Sağlık durumunun yapacağı işe uygun olmadığı tespit edilenler işe başlatılmayacaktır, (Meslek Hastalıkları Hastanesinde yaptırılacak tahlil ve tetkiklerin masraflar İşletme aracılığıyla karşılanacaktır).2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş yahut İş yerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak, Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama yahut kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,Kamu kurum ve kuruluşlarının özel kanunlarında bulunan özel şartları taşımak.Yazılı ve Sözlü (uygulamalı) sınav yapılacaktır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Baskı Sonrası Operatörü

Çalışma Adresi : DEVLET MALZEME OFİSİ BASIM İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ CUMHURİYET MH GÜNEY YAN YOLU NO:22 GEBZE KOCAELİ / TÜRKİYE

Devlet Malzeme Ofisi Basım İşletme Müdürlüğü aracılığıyla yayına giren ilan kapsamı içinde 10 personel alımı gerçekleştirilecektir. İlana dair başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi geniş bir şekilde ilan detaylarını paylaştık. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum aracılığıyla yayınlanmış diğer bütün ilanlara Devlet Malzeme Ofisi İş İlanları sayfamız üzerinden varabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan personel alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu