Başvurular

Devlet Malzeme Ofisi (DMO) iş ilanları ve iş başvurusu 2022

Devlet Malzeme Ofisi (DMO) iş ilanları ve iş başvurusu 2022, iş başvuru bölümüzde Devlet Malzeme Ofisi (DMO) iş ilanları ve iş başvurusu ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Devlet Malzeme Ofisi (DMO) iş ilanları ve iş başvurusu başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Devlet Malzeme Ofisi (DMO) iş ilanları ve iş başvurusu

Devlet Malzeme Ofisi yada bilinen kısa adı ile DMO, Maliye Bakanlığı bünyesinde bulunan bir kamu iktisadi teşekkülüdür. Kurum 1954 senesinde faaliyetlerine başlamıştır. Devlet Malzeme Ofisi’nin merkezi Ankara’da bulunmakta olup, İstanbul, Bursa, Eskişehir, İzmir, Trabzon, Elazığ, Van, Diyarbakır, Mersin, Erzurum ve Gaziantep illerinde bölge müdürlükleri ve irtibat büroları mevcuttur. Ayrıca İstanbul’da Basım İşletme Müdürlüğü adı altında faaliyet gösteren ve çeşitli kırtasiye ürünleri ile basılı formlar üreten bir fabrikası mevcuttur. Devlet Malzeme Ofisi aracılığıyla yapılan açıklamaya göre kurum faaliyetlerine 2022 senesinde arttırarak devam edeceklerini ve bu bağlamda ihtiyaçları sebebiyle de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştireceklerini açıklamıştır. Yazımız devamında Devlet Malzeme Ofisi aracılığıyla yayına giren iş ilanları ile bu ilanlara ait başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları ve iş talep formu gibi iş başvurusu ayrıntıları bulunmaktadır.

  • Devlet Malzeme Ofisi İş İlanları 2022
  • Devlet Malzeme Ofisi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Devlet Malzeme Ofisi İş İlanları 2022

DMO; kamu kurum ve kuruluşlarının kendi faaliyet alanına giren her türlü malzeme gereksinimlerini, “devletin merkezi satın alma ve tedarik, sevkiyat ve teslimat örgütü” sıfatıyla ve kamu adına, çağdaş piyasa ekonomisinin temel kaideleri kabul gören saydamlık, tam rekabet, güvenilirlik, eşit muamele ve kamuoyu denetimine açıklık ilkeleri temelinde karşılamaktadır. DMO; iç ve gerektiğinde dış piyasalardan ve arada bir de, hem iç ve hem dış piyasanın tekliflerine açık olmak üzere gerçekleştirdiği ihaleler yoluyla, özellikle üretici yahut ilk el satıcı konumundaki firmalardan en ekonomik biçimde ihtiyaçları karşılayarak, ihtiyaç konusu malzemeyi, yurt çapındaki bütün üyelerine uyguladığı tek fiyat üzerinden en seri biçimde ulaştırmak gibi mühim bir kamu hizmetini yerine getirmektedir. Devlet Malzeme Ofisi tüm bu faaliyetlerinin aksamadan sürmesi adına 2022 senesinde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacaktır. Aşağıda kurum aracılığıyla yayınlanmış olan en son iş ilanları bulunmaktadır. Yazımız devamında da bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi anlattık.

  • Devlet Malzeme Ofisi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Devlet Malzeme Ofisi Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Yayınlanan yahut yayına girecek olan ilanların içinde çok sayıda matbaa teknisyeni, satın alma uzmanı, baskı sonrası operatörü, satın alma uzman yardımcısı, müfettiş yardımcısı, büro memuru gibi sayısız kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İş ilanları yayınlandıkça vermiş olduğumuz liste de güncellenecektir.

Devlet Malzeme Ofisi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Devlet Malzeme Ofisi aracılığıyla yayına giren tüm iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde ve www.dmo.gov.tr/ yani kurumun resmi adresi üzerinde yayınlanmaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri öğrenmek ve ilanlar yayına girdiği anda iş başvurusu yapmak için bizleri sosyal ağlardan takip edebilirsiniz. İlanlar yayına girdiğinda ilanlara dair gerekli açıklamaları sosyal ağlar üzerinden yapacağız. Bunun dışında Devlet Malzeme Ofisi, ilanlar yayınlanmadan bünyesine yapılan başvuruları kabul etmemektedir. Bu kurumda çalışmak istiyorsanız, ilanların yayına girmesinı ve yine söz edeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurularınızı gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan personel alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu