Başvurular

Devlet Kurumlarının Alt Birimleri Tarafından Yayımlanan Personel Alım İlanları

Devlet Kurumlarının Alt Birimleri Tarafından Yayımlanan Personel Alım İlanları, iş başvuruları bölümünde Devlet Kurumlarının Alt Birimleri Tarafından Yayımlanan Personel Alım İlanları ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Devlet Kurumlarının Alt Birimleri Tarafından Yayımlanan Personel Alım İlanları ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Devlet Kurumlarının Alt Birimleri Tarafından Yayımlanan Personel Alım İlanları

Kamu kurum ve kuruluşları yayımladıkları personel alım ilanları ile çok sayıda pozisyonda personel alımı yapacaklarını ilan ediyorlar. 

Devlet kurumları aracılığıyla yeni gün itibariyle yayımlanan bu personel (memur ve işçi) alım ilanlarını siz değerli okurlarımıza aktarıyoruz. 

KAMUYA PERSONEL ALIMI

Kamu kurum ve kuruluşları İŞKUR üzerinden personel alım ilanları yayımlıyorlar. Bu ilanlar Kamu Grubu Personel alım ilanları ile Kurum dışı personel alım ilanları sayfaları üzerinden adaylara açıklamaluyor. Bu çerçevede yeni gün itibariyle personel alımı yapacağını ilan eden kurumların listesini siz değerli okurlarımıza aktarıyoruz. 

Memur veya İşçi Alımı Yapacağını İlan Eden Kurumlar

Aydın Koçarlı Menderes Turizm 2 İşçi, Manisa Ticaret Borsası 1 İşçi, Van Bahçesaray Belediyesi 2 İşçi, Gümüşhane Yeşilbuk Belediyesi Geçici 1 İşçi, Mersin Büyükşehir Beleidyesi 1 İşçi, İzmir İzelman 7 İşçi, Kırıkkale SYDV Geçici 1 İşçi, Batman Belediyesi 120 personel, Yalova Sosyal Esenlik Geçici 9 İşçi, Yalova Yabeltaş 3 İşçi, Kırklareli Çakıllı Belediyesi Geçici 3 İşçi, Samsun Asarcık İmar Geçici 3 İşçi, Kırklareli Kofçaz Belediyesi Geçici 1 İşçi, Giresun Dereli KHGB 1 İşçi, Ağrı Eleşkirt SYDV Geçici 1 İşçi, Muş Varto Belediyesi 1 İşçi, Edirne YMK Turizm 1 İşçi, Kırşehir Akçakent SYDV Geçici 1 İşçi, Çanakkale Can Belediyesi 3 İşçi, Çorum Sunbeton 1 İşçi, Aydın Aybel Geçici 4 İşçiAydın Büyükşehir Belediyesi 4 İşçi alımı yapacak. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Yukarıda bulunan kamu kurumları, kamu kurumlarının altı birimleri aracılığıyla ilan edilen personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların aşağıda bulunan koşullara haiz olmaları isteniyor. 

Bu başvuru koşulları alım yapılacak kadro ve kurumlara göre değişiklik gösteriyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kurum aracılığıyla tespit edilen yaş aralığında bulunması. Kamu haklarından mahrum bulunmamak, İlan metinlerinde bulunan açık kadrolara göre belirlene öğrenim şartını sağlamak. Erkekler için askerlik durumu itibariyle; Askerlikle ilgisi bulunmamak, Askerlik çağına gelmemiş bulunmak, Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş yahut yedek sınıfa geçirilmiş olmak, Kurum adaylardan KPSS puan şartı talep ediyorsa bu şartın sağlanması. 657 sayılı Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Güvenlik soruşturması ve/yahut arşiv araştırması neticesinde, atanmaya engel bir durum bulunmamak.

BAŞVURU SÜRECİ

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuru süreçleri çok kısa süreli oluyor. Bundan dolayı adayların başvurularını yaparken sürece dikkat etmeleri gerekiyor. 

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan TYP işçi alım ilanları için TIKLAYINIZ

İŞKUR aracılığıyla ilan edilen Kamu Grubu personel alım ilanları için TIKLAYINIZ

İŞKUR üzerinden açıklamalan belediye personeli alım ilanları için TIKLAYINIZ

Gün içinde yayımlanan ilanlar için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu