Biyografiler

Deniz Bayramoğlu kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Deniz Bayramoğlu kimdir, biyografi kategorimizde 1975 doğumlu ve mesleği Spiker olan Deniz Bayramoğlu biyografisini paylaşalım istedik. Deniz Bayramoğlu kimdir?, Deniz Bayramoğlu nereli?, Deniz Bayramoğlu kaç yaşında, tüm detaylar Deniz Bayramoğlu biyografi makalemizde..

Başlıklar

Deniz Bayramoğlu kimdir? – Biyografisi

Deniz Bayramoğlu (Kanal D Haber Sunucusu)

Kanal D Ana Haber Sunucusu Deniz Bayramoğlu Kimdir? Kaç Yılında Doğmuştur? Nerede Doğmuştur? Boyu Ve Kilosu Kaçtır? Göz Rengi Nedir? Burcu Nedir? Nereden Mezun Olmuştur? Sosyal Medya’da Kaç Takipçisi Vardır?  Deniz Bayramoğlu ile alakalı merak ettiğiniz her şeyi makalemizde bulacaksınızdır. 

Deniz Bayramoğlu Kaç Yılında Doğdu?

Deniz Bayramoğlu 1975 senesinde doğmuştur.

Deniz Bayramoğlu Nerede Doğdu?

Başarılı sunucu Malatya doğumludur.

Deniz Bayramoğlu Esasen Nereli?

Esasen Malatyalıdır.

Deniz Bayramoğlu Kaç Yaşında?

1975 yılı doğumlu olduğu için 45 yaşındadır.

Deniz Bayramoğlu Boyu Ve Kilosu Kaç?

Bayramoğlu 180 cm boyunda ve 76 kilodadır.

Deniz Bayramoğlu Göz Rengi Ne?

Göz rengi kahverengidir.

Deniz Bayramoğlu Burcu Ne?

Tam doğum tarihi bilinmediği için burcu ile ilgili bir bilgi yoktur.

Deniz Bayramoğlu Eşi Kim?

Deniz Bayramoğlu, 6 Şubat 2013 senesinde meslektaşı olan Ece Üner ile Roma’da evlenmiştir.

Ece Üner Kim?

Ece Üner, 1981 senesinde dünyaya geldi. Bir dönem CNN Türk’te genel müdürlük yapan Dinç Üner’in kızıdır. Liseyi Koç Özel Lisesi’nde bitirdikten sonra Koç Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun oldu. Paris’te Sorbonne Üniversitesi’nde Fransızca dil eğitimi, Brüksel’de ise Avrupa Birliği hususunda eğitim almıştır. Şuanda Show TV Ana Haber Bülteni’ni sağlamaktadır.

Deniz Bayramoğlu Nereden Mezun Oldu?

Deniz Bayramoğlu, 1993’te İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi çevre mühendisliği bölümüne girmiştir. Üç yıl sonra, gazeteci olmak için eğitimini tamamlamadan bıraktı.

Deniz Bayramoğlu Ne İş Yapıyor?

Bayramoğlu, ilk kez Liberal Bakış gazetesinde borsa haberleri ile ilgilenmiştir. Sonra ise “Yeni Yüzyıl” gazetesinde görevine devam etmiştir. Daha sonra ise sırayla Sabah Gazetesi, Yeni Binyıl Gazetesi’nde çalışmıştır. İlk ekrana çıkışı CNN Türk ile olmuştur. CNN Türk’te borsa programlarında yorumculuk yapmaya başlamıştır. 2008 ile 2009 senelerında 12-14 Güncel programını sunmuş ardından ise Parametre ve Güne Herkese Merhabalar programlarını sunmuştur. 2022 senesinde ise Buket Aydın’ın Kanal D Ana Haber’den ayrılmasının ardından Kanal D’de çalışmaya başlamıştır.

Deniz Bayramoğlu Eşine Karşı Rakip Olması Hakkında Ne Demiştir?

Bayramoğlu, yaptığı bir röportajda eşi olan Ece Üner’e rakip olması ile ilgili şöyle demiştir: “Hiç zor değil. Elbette ikimiz de hem kendi işlerimizin hem de birbirimizin işlerinin iyi olmasını istedik. Lakin aynı anda her iki kişi reyting sıralamasında en üst sırada olamaz. Ama emin ol, biz bunları özel yaşamımızın içine almayacak noktadayız.” 

Deniz Bayramoğlu’nun Instagram Hesabı Nedir?

Deniz Bayramoğlu’nun Instagram hesabı yoktur. Şuan yalnızca Twitter kullanmaktadır. Twitter’da ki kullanıcı adı @bayramoglu_d’dir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu