Biyografiler

Danilo Zanna kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Danilo Zanna kimdir, biyografi kategorimizde 15 Nisan 1982 doğumlu ve mesleği Aşçı olan Danilo Zanna biyografisini paylaşalım istedik. Danilo Zanna kimdir?, Danilo Zanna nereli?, Danilo Zanna kaç yaşında, tüm detaylar Danilo Zanna biyografi makalemizde..

Başlıklar

Danilo Zanna kimdir? – Biyografisi

Danilo Zanna (Masterchef Danilo Şef)

Danilo Zanna Türkiye’de sunuculuk yapan bir yemek şefidir.Yemek hususunda ki bilgisi,becerisi ve tecrübesiyle Mastercheff adlı yemek müsabakasında sunuculuk yapmıştır. Aslını söylemek gerekirse Türk halkı Danilo’yu öncedenleri ATV ekranlarında yayına giren eğlence programı Elin Oğlu’nda tanımış ve sevmiştir. İnsanların sempatisini kısa bir sürede kazanmayı başaran Danilo Zanna kimdir,nerelidir;kaç yaşındadır,boyu,burcu,kilosu nedir ve daha fazlası siz değerli okurlarımız için hazırlanan yazımı9zda yer almakta.

Danilo Zanna Mesleği Nedir?

Danilo Zanna’nın ailesinin de aşçılıkla ilgilendiği ve Danilo’yu bu alanda teşvik etiği bilinmekte.Danilo Zanna İtalya’da aşçılık hususunda kendini geliştirmiş bir isimdir.Aynı zamanda Türkiye’de aşçılık üzerine yaptığı kariyer doğrultunda yemek programı sunuculuğu yapmaktadır.Kendisinin de bir Youtube kanalı olduğu bilinen Danilo’nun çok sayıda abonesi olması dolayısı ile Youtuber olarak da tanımlanabilir.

Danilo Zanna Ne Zaman Doğdu?

Danilo Zanna 15 Nisan 1982’de İtalya’da doğmuştur.

Danilo Zanna’nın Boyu Kaç?

Zanna’nın boyunun 181cm olduğu bilinmekte.

Danilo Zanna Kaç Kilodur?

Danilo Adlı yabancı sunucunun kilosu 79’dur.

Danilo Zanna Kaç Yaşında?

Danilo Zanna 1982 senesinde doğmuştur. Yaşının 2022 yılı itibariyle 38 olduğunu söylemek olabilecek.

Danilo Zanna Hangi Burç?

Danilo nisan ayında dünyaya geldiğu bilinen bir isimdir. Danilo hemen hemen tüm ayrıntılarını taşıdığı bir Koç burcu erkeğidir.

Danilo Zanna’nın Eşi Kimdir?

Danilo’nun eşi Tuğçe Demirbilek’tir.Tuğçe Demirbilek Danilo Zanna’dan bir yaş büyüktür.Kendisi Giresunlu’dur. Danilo Zanna ile uzun süredir devam eden bir evlilikleri olmakla birlikte öncesinde de iki yıllık sevgililik dönemleri olduğu bilinmekte.

Danilo Zanna ve Tuğçe Demirbilek Nasıl Tanıştı?

Danilo Zanna memleketi İtalya’da aşçılık üzerine kendini iyiden iyiye yetiştirmeye başlamış ve bir hafta sonunda tatil için İstanbul’a gelmeye karar vermiştir. Bir restaurantta yemek tükettiği esnada şimdi ki eşi Tuğçe Demirbilek’i görmüştür ve İstanbul’a yerleşmeye karar vermiştir.

Danilo Zanna İlk Programı Hangisi?

SHOW TV’nin uzun soluklu gündüz kuşağı programı Zahide Yetiş’le adlı programda tarifler vermeye başladığı bilinmekte.

Danilo Zanna Doğal Göz Rengi Ne?

Ünlü sunucu Danilo’nun kahverengi göz rengine sahip olduğu bilinmekte.

Danilo Zanna Doğal Saç Rengi

Sunucu Danilo Zanna’nın doğal saç rengi de tıpkı göz rengi gibi kahverengidir.

Danilo Zanna Eğitim Hayatı Nasıldır?

Eğitim yaşamı ile ilgili herhangi bir veriye ulaşılamamıştır. Lakin Danilo’nun İtalya’da bulunan bir aşçılık okulundan mezun olduğu yönünde tahminlerde bulunuluyor.

Danilo Zanna Sosyal Medya Hesapları Neler?

Danilo Zanna özellikle ilk tanınırlığını elde ettikten sonra sosyal platformyı çok fazla kullanır hale gelmiştir. Danilo’nun 1 milyon takipçisi sayısına ulaşmış bir instagram hesabı yer alıyor. Bu platformda ki kullanıcı adı ise @danilozanna’dır. Twitterda da bir hesabı bulunan sunucunun burada da aşağı yukarı aynı sayıda takipçisi olmakla birlikte kullanıcı adı @DaniloZanna’dır.Kendi yaptığı yemekleri ve tarifleri paylaştığı bir de Youtube kanalı yer alıyor.Danilo Zanna adıyla aratabileceğiniz şefin bu kanalda 223 bin abonesi yer alıyor.Yemek tariflerinin bunun yanında bir çok değişik hususta da videoları yer alıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu